Клюєв очолив штаб регіоналів, Тігіпко буде керівником публічної виборчої кампанії

23 квітня 2012 в 15:28
Клюєв офіційно очолив передвиборчий штаб Партії регіонів. Як і в 2004 році керівником публічної виборчої кампанії стане Тігіпко.
kluev_172847.jpeg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У ході спільного засідання політради партії і фракції Партії регіонів у понеділок, 23 квітня, було прийнято рішення затвердити начальником центрального виборчого штабу Андрія Клюєва, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Нагадаємо, що про рішення призначити Клюєва ZN.UA писало в суботу, 21 квітня.

«Андрій Петрович Клюєв, який очолив центральний виборчий штаб, - сьогодні найбільш підготовлена ​​людина в партії», - сказав перший заступник голови ПР.

«Керівником публічної виборчої кампанії Партії регіонів затверджено Сергія Тігіпка, заступником з ідеології - Бориса Колеснікова, заступником з координації діяльності Партії регіонів і роботи з громадськими організаціями та іншими політичними партіями - Володимира Рибака, заступником по роботі з VIP-агітаторами і взаємодією з Верховною Радою - Олександра Єфремова», - повідомив політик. При цьому він зазначив, що всі згадані рішення були прийняті одноголосно.

Відповідаючи на питання про те, чи візьмуть названі представники Партії регіонів відпустку на час проведення виборчої кампанії, Рибак підкреслив: «Всі будуть діяти відповідно до законодавства».

При цьому він повідомив, що перша п'ятірка партійного виборчого списку буде оприлюднена в ході XIV з'їзду ПР, який призначений на 31 липня.

«31 липня ми плануємо провести XIV з'їзд партії. На з'їзді буде затверджено списки кандидатів у депутати за багатомандатним виборчим округом, а також за одномандатними округами. Буде надано повноваження Політраді ухвалювати відповідні рішення між з'їздами, а також визначено перші п'ятірку та десятку кандидатів у депутати», - сказав Рибак.

Читайте також:

Партію регіонів на вибори поведе Азаров

РНБО відверто перетворюють на виборчий штаб Партії регіонів, - Безсмертний

Азаров стурбований міфом про те, що Партія регіонів сфальсифікує вибори

Поглинання партії Тігіпка підвищило рейтинг Партії регіонів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...