Клюєв бере тривалу відпустку - керувати штабом ПР

21 квітня 2012 в 09:29
Кожного кандидата затверджувати буде особисто сам Віктор Янукович. Ключ від тумбочки віддадуть голові НБУ Сергію Арбузову, ідеологію кампанії довірять Борису Колесникову. Самою виборчою кампанією керуватиме Сергій Тігіпко. Список ПР, всупереч 70%-му антирейтингу, очолить Микола Азаров.
kluev-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У цей понеділок, 23 квітня, в «Зоряному» відбудеться політрада Партії регіонів, на якій формально будуть розписані ролі на період передвиборної кампанії. Насправді вони вже розподілені на четвертому поверсі Банкової.

За інформацією ZN.UA, секретар РНБОУ Андрій Клюєв буде офіційно призначений керівником штабу ПР на парламентських виборах. Одні джерела стверджують, що Клюєв довів свою незамінність на цій посаді і президент змушений був повернути до штурвала улюбленця партії, здатного організувати будь-який процес і розрулити будь-який конфлікт інтересів. Інші переконані, що Клюєва повертають в якості «цапа відбувайла», з тим, щоб було кого принести в жертву розгніваному якістю виборів Заходу.

Призначення Клюєва в РНБО може означати силовий сценарій на виборах


При цьому, як стверджують джерела ZN.UA, кожного мажоритарника і "списочника" затверджувати буде особисто Віктор Янукович, а ключ від тумбочки буде в руках не глави штабу, а глави НБУ Сергія Арбузова.

У кожному разі відомо, що секретар РНБОУ Андрій Клюєв найближчим часом планує піти у відпустку. Головне завдання - набрати достатню кількість днів і дотягнути до кандидатської відпустки, яка передбачена для всіх претендів на парламентський мандат, тобто до середини серпня. За інформацією ZN.UA, докандидатську відпустку Андрій Клюєв має намір «закрити» за рахунок: 55 днів планової відпустки чиновника 1 рангу; 15 днів відпустки за свій рахунок і 21 дня відпустки за особливі заслуги ...

Без відриву від виробництва ідеологією кампанії буде керувати Борис Колесников, а самою виборчою кампанією - Сергій Тігіпко. Планується, що список Партії регіонів, всупереч 70%-му антирейтингу, очолить Микола Азаров.

Головне завдання передвиборної кампанії - повернути втрачені Партією регіонів 2,5 млн голосів жителів Півдня і Сходу України. З цією метою найближчим часом буде оголошено програму підтримки промислових регіонів, що сконцентрована, в першу чергу, на електорально-базових областях - Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській та Миколаївській.

Мета керівної партії щодо результатів за списками - 33% голосів. (Станом на квітень Партія регіонів, за даними Центру Разумкова, отримала б 24,5% голосів громадян, що прийшли б на вибори).

Читайте також:

Партію регіонів на вибори поведе Азаров

РНБО відверто перетворюють на виборчий штаб Партії регіонів, - Безсмертний

Янукович "заслав" в РНБО ще одного міністра - Злочевського

Азаров стурбований міфом про те, що Партія регіонів сфальсифікує вибори

Поглинання партії Тігіпка підвищило рейтинг Партії регіонів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...