Топ Новини

Клінтон підозрює, що під маркою Митного союзу Росія запускає процес "радянізації"

6 грудня 2012 в 14:22
Держсекретар США Хілларі Клінтон звинуватила Росію в спробі "радянізації" ряду держав і знову нагадала про переслідування опозиції в Україні та Білорусі.
Sec-Clinton-1.jpg
upi.com

Держсекретар США Хілларі Клінтон висловила побоювання, що придушення опозиційних настроїв у країнах Східної Європи та Середньої Азії може призвести до нової «радянізації» цих держав.

За її словами, процес «радянізації» може бути представлений під такими назвами, як Митний союз і Євразійський союз, передає Associated Press.

«Не можна допустити помилку. Ми знаємо, що є метою, і ми намагаємося знайти ефективний спосіб уповільнити або запобігти цей процес», - заявила Клінтон.

Держсекретар також негативно відгукнулася про «нову хвилю репресивних тактик» у Росії, Україні, Білорусі та ряді інших держав.

«У Білорусі уряд продовжує систематичні репресії в сфері прав людини, утримує політичних в'язнів і залякує журналістів. Вибори в Україні в жовтні стали кроком назад для демократії. Ми глибоко стурбовані фактами виборчого переслідування лідерів опозиції в Таджикистані, Туркменістані, Узбекистані і Казахстані», - зазначила вона.

Нагадаємо, напередодні президент України Віктор Янукович заявив, що Києву необхідно приєднатися до деяких положень Митного союзу, інакше він може багато втратити в економічному плані.

За словами українського президента, Росія була, є і залишається тією центральною країною, яка згуртовує навколо себе країни СНД.

Читайте також:

Клінтон поставила Україну в один ряд з Білорусією

У Митному союзі вирішили, що більше всіх їм заважають США, ЄС і Україна


МЗС: Україна не прагне до Митного союзу

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...