Топ Новини

Клименко про главу НБУ і сина Януковича: Вони відчувають біль держави

10 лютого 2012 в 15:11
За словами Клименка, С.Арбузов і О.Янукович, - це люди, «які думають, перш за все, з державних позицій».
klimenko_1.jpg
Андрія Товстиженка,ZN.UA

Глава ДПСУ Олександр Клименко в інтерв'ю ZN.UA розповів про роль старшого сина президента Олександра Януковича і глави НБУ Сергія Арбузова в своїй кар'єрі і про те, чому його навчило спілкування з ними.

За словами Клименка, С.Арбузов і О.Янукович, - це люди, «які думають, перш за все, з державних позицій».

«Це досить мудрі люди, які бачать набагато більше від інших і в яких дуже розвинені як інтуїція, так і розуміння державності. Це люди, які думають насамперед з державних позицій. Таких людей одиниці», - розповідає він.

«Я завжди наводив приклад: коли крадуть у тебе — це боляче, а коли крадуть у держави — це десь там, начебто абстрактно… Отож, ці рамки свідомості є у багатьох. Але люди, яких ви назвали, не відокремлюють себе від держави, вони відчувають біль держави», - продовжує він.

Глава податкової висловив припущення, що незабаром країна побачить, що «реформи, які ми проводимо сьогодні, - це буде основа завтрашньої України».

«Я відповідаю за свої слова і вірю в них. І моя мотивація роботи тут — це можливість цих змін. І щодня я сиджу, читаю, думаю, роблю, готуюся. Що я зробив, що не зробив, що встиг, чого не встиг. Оце важливо. А у людей, яких ви назвали, — усе це розвинене в рази сильніше, ніж у мене, і в них цього можна вчитися», - резюмував Клименко.

«Думаю, я отримав великий кредит довіри, який мені треба відпрацьовувати. Тому я не схильний вважати, що вже відбувся тут. І виставляти оцінки своїй роботі я вже точно не буду. Таку оцінку можуть дати тільки президент України та підприємницьке середовище», - підсумував глава Державної податкової служби.

Нагадаємо, що саме О.Янукович був тією людиною, яка лобіювала призначення О.Клименка на посаду голови ДПСУ. До цього О.Клименко обіймав пост заступника глави відомства, ще раніше-керував податковою в Донецькій обл. Крім того, основним консультантом голови нинішнього ДПСУ вважається мати голови НБУ С.Арбузова Валентина, яка стояла біля витоків моделювання бізнесу О.Януковича.

Повний текст інтерв'ю Юрія Сколотяного і Юрія Бутусова з главою ДПСУ Олександром Клименком читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Призначення Клименка - замість «любих друзів» - «хлопці Януковича»

У Мінфіні вважають, що новий податківець "закрутить гайки"

Янукович перестав довіряти олігархічним групам

Арбузов: Банкір сім'ї чи держави

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...