Топ Новини

Кличко заявив, що його намагаються зіштовхнути лобами з Яценюком

15 травня 2012 в 06:21
Партія «Удар» зробить офіційну заяву щодо виборів мера Києва після оголошення дати цих виборів. А інформація про те, що Віталій Кличко не братиме участь у виборах мера, за його словами, є спробами зіштовхнути лобами Кличка з Арсенієм Яценюком.
Klichko_Klitschko_Vitaliy_Box_Sport_62_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Інформація про те, що Віталій Кличко не братиме участь виборах мера Києва - спекуляції і спроби зіштовхнути лобами Кличка з Арсенієм Яценюком. Про це повідомив Кличко в ефірі телеканалу ICTV.

"Зараз йдуть спекуляції, які можуть вибори йти після Євро-2012, у липні. Є також дати: одночасно з парламентськими, після парламентських і не виключено, що вибори можуть бути у травні наступного року, 2013-го. Тільки виходячи з того, що представник влади не може отримати голоси виборців", - уточнив він.

Кличко уточнив, що коли будуть оголошені вибори на посаду мера, тоді його політична сила і буде робити заяви.

"Лунають якісь заяви від опозиційних сил, що Кличко не бере участь. Знаєте що! Наша позиція послідовна: таких заяв, що я не беру участь у виборах, я ніколи не робив, це якісь домовленості і спекуляції. Спекуляціями я не хочу ніколи займатися", - заявив політик.

"Віртуально ми можемо спекулювати. Багато політиків починають спекулювати і маніпулювати людьми, тому що ми не знаємо, ніхто не знає, можливо, в Арсенія Яценюка більше інформації, але на сьогоднішній день такої інформації немає - коли будуть вибори міського голови", - зазначив він .

Окрім того, Кличко відмовився відповідати на питання про майбутні президентські вибори, заявивши, що його намагаються "зіштовхнути лобами" з Яценюком.

Читайте також:

Кличко-старший більше не хоче бути мером Києва


«Батьківщина» підтримає Кличка, якщо він піде на вибори мера Києва

Тимошенко з ув'язнення запропонувала механізми демократизації українського суспільства

Опозиція пообіцяла Януковичу імпічмент, а чиновникам — люстрацію

Гриценко впевнений, що українці відберуть владу у Януковича без автомата Калашникова


Віталій Кличко готовий залишити бокс після бою з Хеєм

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...