Топ Новини

Кличко не збирається брати участь у тіньовому уряді

21 грудня 2012 в 18:58
Лідер партії «УДАР» зазначив, що в останні роки мінімум дві політичні сили заявляли про створення тіньового уряду - але далі декількох засідань і заяв справа не йшла.
klichko1.jpg
vkurse.ua

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко не вважає тіньовий уряд ефективним інструментом опозиції для моніторингу дій влади. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі DT.UA.

«Що стосується тіньового уряду, то, на превеликий жаль, в Україні діяльність цього органу не була ефективною. Думаю, навіть мало хто з експертів згадає, що як мінімум дві політичні сили в останні роки заявляли про створення тіньового уряду - але далі декількох засідань і заяв справа не йшла», - заявив політик.
 
За його словами, в Україні досі є кілька серйозних проблем, які роблять неможливою ефективну роботу тіньового уряду.
 
«По-перше, це непублічність, критична закритість нинішньої влади, зокрема, і щодо діяльності Кабміну. Згадайте, як готувався держбюджет-2013. Навіть міністри та діючі депутати не знали його ключових параметрів аж до самої хвилини голосування. Це неприпустимо і ми будемо вимагати від влади більшої прозорості», - підкреслив Кличко.
 
«Друга проблема - влада абсолютно не налаштована на діалог з опозицією. Ритуальні заяви Азарова про необхідність співпраці навряд чи варто брати до уваги. Оскільки діалог починається тоді, коли влада усвідомлює, що опозиція - не просто три парламентські фракції, в які входять 180 депутатів. За ними - мільйони громадян України. Це потрібно враховувати», - додав він.
 
«Тому ми не налаштовані витрачати свій час даремно і займатися імітацією діяльності, у тому числі створюючи тіньовий уряд. Ми доб'ємося, щоб наша позиція звучала, щоб її сприймали, до неї прислухалися і враховували», - зазначив лідер «УДАРу».
 
Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Віктора Трегубова «Про боротьбу невидиму і потрібну».
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...