Топ Новини

Кличко хоче створити в Київраді комісію з порятунку Пейзажної алеї

14 березня 2012 в 06:53
Віталій Кличко і фракція «Удар» ініціює у Київраді створення комісії зі збереження Пейзажної алеї. Це питання - у компетенції Київради, яка може прийняти рішення про вилучення в МЗС цієї ділянки для суспільних потреб, упевнений Кличко. Також політик закликає МЗС відмовитися від будівництва на Пейзажці.
Klichko_Klitschko_Vitaliy_Box_Sport_62_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Фракція «УДАР» ініціює створення на найближчому засіданні Київради тимчасової контрольної комісії, яка займеться збереженням Пейзажної алеї і закликає депутатів прийняти рішення про вилучення у МЗС скандальної земельної ділянки на користь громади для суспільних потреб, заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

«Це рішення суду не має нічого спільного з інтересами суспільства. Адже в той час, коли влада Леоніда Черновецького й Олександра Попова систематично знищує зелені зони Києва, Пейзажна алея стала однією з сучасних туристичних перлин столиці», - сказав Кличко, коментуючи рішення Вищого адміністративного суду щодо Пейзажніої алеї, цитує його слова прес-служба партії.

Він нагадує, що столичні чиновники піарилися навколо конфлікту на Пейзажній алеї. За словами політика, зовсім нещодавно глава КМДА також підписав розпорядження про передання у комунальну власність 16 скульптур на Пейзажці.

Але представники влади чомусь не змогли довести в суді свою правоту, вважає Кличко. Хоча ця територія належить до буферної зони Софії Київської, де заборонено висотне будівництво, а закон «Про охорону культурної спадщини» взагалі забороняє проведення будь-яких робіт без попередніх археологічних розкопок.

«Тобто столична влада не змогла навіть захистити комунальне майно. Це - ще одне зі свідчень її так званої «ефективності». Ми переконані, що парк на Пейзажній алеї потрібно зберегти. І це питання - у компетенції Київради, яка може прийняти рішення про вилучення в МЗС цієї ділянки для суспільних потреб. Упевнений, всі кияни погодяться, що парк на Пейзажній алеї є значно більшою суспільною потребою, аніж чергова висотка», - додає політик.

Фракція «УДАР» у Київраді також звертається до Міністерства закордонних справ з пропозицією відмовитися від скандальної земельної ділянки за власною ініціативою. Адже МЗС будь-якої розвиненої європейської країни вчинило б так, йдеться в заяві партії.

Нагадаємо, 13 березня Вищий адміністративний суд постановив скасувати рішення Апеляційного адміністративного суду про заборону будівництва на Пейзажній алеї у Києві.

Читайте також:

На Пейзажній алеї в Києві варварськи знищено скульптуру Маленького принца (фото)

Кличко піде з боксу, якщо стане мером

Луценко назвав Кличка єдиним реальним кандидатом в мери Києва

У Раді зареєстровано законопроект про перевибори мера Києва у жовтні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...