Кличко поговорив про санкції до української влади з президентом ПАРЄ

28 березня 2013 в 12:27

Санкції повинні стосуватися конкретних порушників прав і свобод людини, організаторів політичних репресій і фальсифікацій на виборах.

Виталий Кличко
Віталій Кличко вимагає санкцій

Європейський статус країни визначається тим, наскільки в ній реалізуються європейські цінності: демократії та прав людини, конкурентної економіки та рівних можливостей соціальних стандартів і безпеки. Про це лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив на зустрічі з президентом ПАРЄ Жаном-Клодом Міньйонами.

"Як член Ради Європи Україна брала на себе низку важливих зобов'язань для забезпечення цих цінностей. Не може називатися європейською країна, де є політичні в'язні. Не може бути європейською влада, яка обмежує права і свободи людей. Цю ситуацію потрібно виправляти", - цитує Кличка прес-служба партії.

При цьому Кличко відзначив, що громадяни України не повинні відповідати за дії влади. "Санкції, про які ми говоримо, не повинні стосуватися країни і її громадян. Обмеження повинні стосуватися конкретних порушників прав і свобод людини, організаторів політичних репресій і фальсифікацій на виборах", - сказав лідер "УДАРу".

- Президент ПАРЄ вважає неприпустимою наявність політв'язнів в європейській країні

Президент ПАРЄ зазначив, що в листопаді 1995 року голосував за те, щоб Україну прийняли в Раду Європи. Тому уважно ставиться до тих процесів, які сьогодні тут відбуваються. Міньйон підкреслив, що підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС в листопаді цього року є надзвичайно важливим. "Це новий тип договору, від якого виграють як Україна, так і Європейський Союз, - зазначив президент ПАРЄ. - Але, ЄС чітко сформулював, що Україна повинна зробити, щоб підписання угоди відбулося - покласти кінець вибірковому правосуддю, здійснити судову реформу, реформу правоохоронних органів, і виборчого законодавства. Також, зокрема, врегулювати справу Тимошенко".

Міньйон підкреслив, якщо в листопаді підписання угоди не відбудеться, то це питання може бути відкладено на кілька років.

Кличко також зазначив, що "УДАР" докладає всіх зусиль, щоб угоду про асоціацію з ЄС було підписано в цьому році. Так, парламент повинен якнайшвидше ухвалити пакет євроінтеграційних законопроектів. Зокрема, ратифікувати Стамбульську конвенцію проти насильства, важливість якої зазначив президент ПАРЄ.

Читайте також:

Кличко у Вашингтоні попросив ввести санкції проти Януковича і його оточення

Слідом за Вашингтоном і Брюсселем Кличко попросив про санкції Варшаву

Кличко у Брюсселі переконував європейців ввести санкції проти українських чиновників

Кличко звинуватив Януковича у зловживанні необмеженою владою

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...