Київських чиновників змусять пройти психіатра і нарколога

22 жовтня 2012 в 07:19
Для того щоб отримати роботу в КМДА, майбутні чиновники змушені будуть проходити перевірку дипломів та огляд як мінімум у психіатра і нарколога.
kgga_17.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Києві кандидати на роботу у КМДА або райадміністрації вимушені проходити платний огляд у психіатра і нарколога, який приблизно коштує 500 гривень.

«КМДА як орган державної влади зобов'язаний виконувати закон про протидію корупції. Думаю, що жорсткий відбір кандидатів на посади в адміністрації абсолютно виправданий. У владі повинні працювати люди з бездоганною репутацією», - заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанок.

Зокрема, майбутні чиновники змушені проходити перевірку дипломів та огляд як мінімум у психіатра і нарколога. Примітно, що довідка Ф 133/о видається лише кількома поліклініками Києва і може коштувати від 400 до 500 гривень, пише Сегодня.

«Візьміть з собою приблизно 500 грн. Сюди входить огляд у психіатра і нарколога. Щоправда, доведеться посидіти у черзі годинки півтори», - повідомили у поліклініці на вулиці Пимоненка. Серед інших необхідних фахівців на медогляді - терапевт, офтальмолог, хірург, дерматолог, отоларинголог, а також необхідна кардіограма.

За словами тих, хтл проходив цю процедуру, огляд ніхто з лікарів не проводить, а в чергах доводиться проводити по два-три дні.

«Мені довелося посидіти в чергах три дні. Психіатр і нарколог просто дивляться, чи не перебуваєш ти на обліку, запитують, чи немає скарг, і видають свій сертифікат з печаткою. За нього беруть 48 і 78 грн. Лікарі в кабінетах сидять ті самі, що і в поліклініці. Але якщо прийоми вони проводять безкоштовно, то тут за те, що заглянуть тобі в рот, беруть гроші. У підсумку я заплатив близько 400 гривень», - підкреслив новий працівник мерії.

Однак у МОЗ запевнили, що платні огляди відповідають закону. «Згідно з постановою МОЗ, медогляди можуть бути платні. Медицина не настільки багата, щоб безкоштовно оглядати армію тих, хто хоче влаштуватися чиновником. Ціни згідно з тарифами кожної поліклініки», - заявили у відомстві.

Крім того, при прийомі на роботу відправляється запит до вишу з вимогою підтвердити справжність диплома, а також просять у людини листок з оцінками по кожному предмету.
Як повідомлялося 10 вересня, в Києві було запущено пілотний проект, який дозволить киянам самостійно обирати собі сімейних та дільничних лікарів.

Читайте також:

Мер Донецька відмовився перевіряти дипломи у чиновників

У Львівській мерії знайшли ще 5 урядовців з фальшивими дипломами

Півсотні «липових» дипломів виявили у двох вишах Львова

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...