Топ Новини

Київ у 2011 році не виконав і п'ятої частини заходів за планом Україна-НАТО

16 листопада 2011 в 10:23
З 466 заходів, передбачених планом щодо виконання Річної національної програми Україна-НАТО на 2011 рік, протягом трьох кварталів цього року повністю виконано 71 захід, або 15%.
nato_ukrflag.jpg
ZN.UA

Про це йдеться у підготовленій МЗС України інформаційно-аналітичній довідці «Стан виконання Річної національної програми Україна-НАТО на 2011 рік за три квартали поточного року», текст якої має у своєму розпорядженні ZN.UA.

Ще 357 заходів виконано частково, їх
ня реалізація продовжується. Скасовано сім заходів. Перенесено термін виконання двох заходів. Виконання 29 заходів розпочнеться у четвертому кварталі 2011 року.

В той же час в рекомендаціях комітету Верховної Ради з євроінтеграції вказується на н
естачу прагматизму деяких розділів. Зокрема, на думку авторів документу, глибшого смислового наповнення потребують політика і стратегія національної безпеки як в аспекті цілей, так і щодо особливо пріоритетних завдань.

Замість цього у РНП надмірна увага приділяється статичним моментам, зокрема, занадто детально описуються інституційні механізми вирішення тих чи інших завдань.

Нестача прагматизму характерна і для плану заходів з виконання РНП-2011, значна частина яких не містить потенціалу, достатнього для належного втілення в життя завдань програми.

В якості позитивного моменту у документі називають активний політичний діалог між Україною та Альянсом. У той же час,
йдеться в документі, виконавцям більшості завдань РНП ще належить докласти значних зусиль для досягнення позитивного результату у реалізації певних заходів. 

Нагадаємо, що національні програми затверджуються указами президента, а плани заходів з їх виконання - розпорядженнями Кабінету міністрів. У річних програмах співробітництва Україна-НАТО фіксуються середньострокові цілі внутрішньодержавного реформування та двосторонніх відносин і визначаються пріоритетні завдання щодо їх виконання.

Інформаційно-аналітична довідка підготовлена ​​для комітетських слухань «Оцінка виконання Річної національної програми співпраці Україна-НАТО на 2011 рік: досягнення і недоліки», організованих парламентським комітетом з питань європейської інтеграції.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...