Топ Новини

Ківалова на 8 березня представили членам Венеціанської комісії

8 березня 2013 в 16:42

Ківалов назвав свою місію у Венеціанській комісії не тільки почесною, але і відповідальною.

Сергей Кивалов
Сергій Ківалов у Венеціанській комісії

На засіданні Венеціанської комісії 8 березня її президент Джанні Букіккіо представив Сергія Ківалова (фракція Партії регіонів) як новопризначеного члена Венеціанської комісії від України, повідомляє прес-служба Ківалова.

При цьому голова Комітету з юридичних питань і прав людини ПАРЄ Крістофер Чоуп, який також брав участь у засіданні комісії, зазначив, що участь політиків у роботі Венеціанської комісії, є своєрідним "трендом" роботи комісії.

"Так само Крістофер Чоуп зазначив, що участь політиків, таких як Ківалов у роботі комісії є дуже важливою", - стверджує прес-служба регіонала.

- Янукович забрав у Ставнійчук посаду у Венеціанській комісії і віддав її Ківалову

Ківалов так прокоментував своє членство у Венеціанській комісії: "Бути членом Венеціанської комісії від своєї держави, від України - місія не тільки почесна, але і відповідальна. Адже саме тут, у Венеції, розглядаються найбільш важливі питання і проблеми для держав-членів Ради Європи, серед яких і Україна. Саме тут законодавчі ініціативи оцінюються на предмет відповідності міжнародним стандартам. І я дуже сподіваюся, що зміни щодо функціонування судової влади, органів прокуратури, органів місцевого самоврядування, зміни у виборче законодавство, які зараз готуються українською владою в недалекому майбутньому отримають свою оцінку Венеціанської комісії".

Як повідомлялося, 5 лютого президент Віктор Янукович звільнив від виконання обов'язків члена комісії Марину Ставнійчук, а також її заступника Сергія Ківалова у зв'язку із закінченням 4-річного терміну їх повноважень. В той же час, Янукович знову делегував Ківалова представляти інтереси України у ВК, при цьому він займе місце Ставнійчук. Його заступником президент призначив народного депутата Володимира Пилипенка.

Венеціанська комісія, офіційно Європейська комісія за демократію через право - консультативний орган з конституційного права, створений при Раді Європи в 1990 році. Основною формою роботи комісії - аналіз законів та законопроектів держав-учасників, що зачіпають проблеми конституційного права, у тому числі стандарти виборів, права меншин та ін.

Читайте також:

Янукович направить Венеціанській комісії пропозиції щодо зміни Конституції найближчим часом

Голова Венеціанської комісії рекомендував змінювати Конституцію в парламенті, а не на референдумі

Україна не зверталася до Венеціанської комісії за оцінкою прийнятого мовного закону

 

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...