Топ Новини

Ківалов пообіцяв Путіну зробити російську мову другою державною в Україні

22 лютого 2013 в 16:12

Медаль із рук російського президента Сергій Ківалов отримував в компанії Бедроса Кіркорова та Стаса Михайлова.

Вручение премий, Путин
Церемонія вручення премій у Кремлі
fotki.yandex.ru/users/iac4x42009

Президент Росії Володимир Путін на урочистій церемонії у Кремлі вручив медаль Пушкіна народному депутатові України від Партії регіонів Сергію Ківалову, нагородженому за популяризацію російської мови.

Ківалов подякував Путіну за нагороду і заявив, що в Україні зараз планують провести конституційну реформу і зробити російську мову другою державною.

"Ми плануємо змінити Конституцію і зробити російську мову другою державною", - сказав Ківалов, цитує ІТАР-ТАРС.

У відповідь Путін подякував за таку турботу про російськомовних, і заявив, що в Росії з не меншою увагою ставляться до української мови.

"Приємно чути сьогодні такі добрі слова на адресу російської мови в Україні, про турботу про російськомовних громадян. Ми теж завжди про це думаємо. Але хочу сказати, що ми з не меншою повагою ставимося та української мови. Не збираючись втручатися у внутрішньополітичну полеміку на Україні, розраховуємо на те, що здоровий глузд переможе", - сказав Путін.

Він також зазначив, що в Росії ставляться до українців, як до братнього народу, незважаючи на розбіжності між країнами з цілого ряду питань, у тому числі і з газового.

"Мені особливо приємно було бачити сьогодні тут представників нашої братської України. Я дозволю собі вжити саме це слово - братська Україна. Тому що за нашими нескінченними суперечками щодо газу ми якось забуваємо про головне, що ми дійсно братські народи", - підкреслив російський президент.

Зазначимо, що на церемонії вручення держнагород український депутат опинився в одній компанії з відомими російськими виконавцями Бедросом Кіркоровим і Стасом Михайловим, матір'ю-героїнею з Тули, яка виховала 35 прийомних і двох рідних дітей, 12-річною школяркою, що заховала від куль свого молодшого брата, тренером російської збірної з художньої гімнастики Іриною Вінер та іншими.

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...