Кириленко: Ключове питання фальсифікації виборів - у формуванні комісій

18 вересня 2011 в 07:24
Влада знову сфальшує результати парламентських виборів, якщо не буде вирішено питання рівноправного формування виборчих комісій. Про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив лідер партії «За Україну!», народний депутат від НУНС В’ячеслав Кириленко.
kirilenko_vyacheslav.jpg
zaxid.net

«Якщо ми не зможемо сформувати на рівноправних засадах комісії окружні і дільничні, то тоді будь-яка система не спрацює. Тобто вона спрацює в один бік - на користь влади. Оце ключове питання», - наголосив він.

В.Кириленко нагадав минулорічні вибори до місцевих органів влади.

«Згадайте результати останніх місцевих виборів, до речі, на змішаній системі, позірно нібито всі мали можливість брати участь у комісіях, насправді фактично на дві третини, а в деяких регіонах на три чверті всі комісії складалися лише з представників влади. Результат був запрограмований наперед», - переконаний політик.

«Якщо така концепція буде покладена і в парламентські вибори 2012 року, то ці вибори закінчаться фальсифікаціями і масштабним суспільним протистоянням. І щоб цього не було, то треба унеможливлювати це зараз за допомоги Венеціанської комісії, без Венеціанської комісії, просто виходячи з інтересів України», - сказав В.Кириленко.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...