Кірєєв долучив до справи Тимошенко ще один документ

8 вересня 2011 в 16:31
Печерський райсуд Києва долучив до матеріалів справи Юлії Тимошенко фотокопію її доручення від 19 січня 2009 року на той час міністру палива та енергетики Юрію Продану про донесення змісту урядових директив на ведення переговорів щодо укладення газових угод з Росією в 2009 році керівництву "Нафтогазу".

Таке рішення суддя Родіон Кірєєв прийняв на засіданні, чим частково задовольнив клопотання захисту про залучення доказів до матеріалів справи.

Зокрема, з усіх клопотань захисту про залучення додаткових доказів суд задовольнив лише залучення фотокопії доручення, при цьому в задоволенні всіх інших клопотань суд відмовив захисту.

Зокрема, суд відмовився витребувати в "Нафтогазу" накази про облікову політику в компанії в 2008 і 2009 роках, а у компанії "Укртрансгаз" - платіжні доручення виставлені "Нафтогазом" і сплачені "Укртрансгазом" про постачання технічного газу в 2008-2009 роках.

Також суд відмовився долучити до матеріалів справи договір від 17 грудня 2008 року між "Нафтогазом" і "Укртрансгазом" про постачання технічного газу, акти прийому-передачі технічного газу від "Нафтогазу" "Укртрансгазу" в 2009 році, протоколи засідань правління "Нафтогазу" від 12 і 28 січня 2009 року.

Суд також відмовився розглядати клопотання про винесення виправдувального вироку в справі Ю. Тимошенко.

Як повідомлялося, що суд раніше відмовився провести очну ставку між Віктором Ющенком та колишнім головою "Нафтогазу" Олегом Дубиною, а також допитати декількох свідків з боку захисту.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...