Топ Новини

Кірєєв долучив до справи Тимошенко аудит «Ернст енд Янг»

8 вересня 2011 в 09:09
Печерський суд Києва долучив до матеріалів кримінальної справи щодо колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко аудит Ернст енд Янг і низку інших документів.
kireev_a8c6a10299d65a76e33a42b8e61da021.jpg
byut.com.ua

Суддя Родіон Кірєєв частково задовольнив клопотання прокуратури про залучення матеріалів до справи. Захисники Тимошенко заперечували проти всіх документів окрім аудиту «Ернст енд Янг». Заслухавши думки сторін, Р.Кірєєв долучив до справи консолідовану фінансову звітність Нафтогазу України, проведену незалежним аудитором, компанією Ернст енд Янг, також рецензії, надані Харківським та Дніпропетровським НДІ судових експертиз, а окрім цього довідку Нафтогазу за обсягами видобутку, споживання, зберігання у ПСГ газу в січні 2009 року.

Також суд долучив копію постанови головної військової прокуратури РФ від 26.12.2005 про закриття кримінальної справи стосовно Ю.Тимошенко за нереабілітуючими обставинами. Проти цього документа Ю.Тимошенко заперечувала найбільше. Вона зазначила, що це не має відношення до даної кримінальної справи, а також те, що копія російської прокуратури завірена Генеральною прокуратурою України, що є порушенням. Але її аргументи не переконали суддю. Звинувачення Ю.Тимошенко полягало в організації дання хабара.

Окрім того, суд долучив оптичний диск формату dvd, на якому записано витримки із сюжетів новин телеканалів з виступами Тимошенко у січні 2009 року, де вона стверджувала про достатність запасів природного газу для забезпечення внутрішньодержавних потреб.

Разом з тим, Кірєєв відхилив прохання долучити до матеріалів копію доручення колишнього президента Віктора Ющенка, яким він заборонив втручатися у діяльність «Нафтогазу».

Також суд не долучив матеріали ЗМІ, які писали на газову тему. Суд зазначив, що матеріали оформлені неналежним чином.

Нагадаємо,
Генеральна прокуратура звинувачує Ю.Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладанні «газових контрактів» з РФ у 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

Суд почав розгляд «газової справи» 24 червня. 5 серпня на засіданні суду Ю.Тимошенко було заарештовано. За інформацією держобвинувачення, підставою стало «перешкоджання у встановленні істини».


З 5 серпня під Печерським райсудом на Хрещатику прихильники і противники екс-прем'єра розгорнули свої намети.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...