Кірєєв дав Тимошенко лише 10 хвилин, щоб вона отямилася

18 серпня 2011 в 15:54
Печерський районний суд Києва оголосив перерву в засіданні щодо "газової справи" на 10 хвилин у зв'язку з тим, що підсудна екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко стала себе погано почувати і попросила вийти із зали засідань.

Під час обговорення питання зміни запобіжного заходу для екс-прем'єра, вона озвучила відповідне прохання випустити її на 5 хвилин.

Головуючий у справі суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву до 18.05, Ю.Тимошенко вивели із залу суду.

У призначений час екс-прем'єр повернулася до зали судових засідань під вигуки її прихильників "Юля, тримайся!". Після повернення Ю. Тимошенко почувалася краще.

Як повідомлялося, соратники Ю. Тимошенко стверджують, що стан здоров'я обвинуваченої різко погіршився. Адвокати зверталися до головуючого у справі судді Родіона Кірєєва з вимогою про негайне проведення медобстеження екс-прем'єра, однак той не відповів на клопотання.

Сама Ю. Тимошенко, звертаючись до суду, попросила дати такий дозвіл. Проте Р. Кірєєв сказав, що Ю. Тимошенко вже пропонували допомогу медиків СІЗО, але вона від неї відмовилася. Підсудна пояснила, що не довірить своє здоров'я цим медикам.

Пізніше з проханням дозволити медобстеження екс-прем'єра до суду звернулася сторона державного обвинувачення.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...