Керівник клініки «Шаріте» не повідомив результати обстеження Тимошенко

23 червня 2012 в 14:07
Тимошенко, у якої діагностували міжхребцевих грижу, знаходиться на лікуванні в харківській лікарні з 9 травня, її лікуванням позмінно займаються німецькі лікарі. Раніше вона не раз заявляла, що не довіряє лікарям пенітенціарної системи України.
timoshenko33
vtabloid.com

Голова правління німецької клініки «Шаріте» Карл Макс Айнгойпль, який сьогодні відвідав екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко в Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові, не повідомив журналістам результати обстеження пацієнтки.

Доктор Айнгойпль провів у палаті медичний огляд Тимошенко.

Німецький професор виїхав з лікарні близько 13.15, але не став спілкуватися з представниками ЗМІ, які очікували брифінг біля лікарні.

Тимошенко, у якої діагностували міжхребцевих грижу, знаходиться на лікуванні в харківській лікарні з 9 травня, її лікуванням позмінно займаються німецькі лікарі. Раніше вона не раз заявляла, що не довіряє лікарям пенітенціарної системи України.

Печерський районний суд Києва в жовтні минулого року засудив Тимошенко до семи років в'язниці за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з РФ в 2009 році. Захист оскаржив вирок в апеляційному суді, який залишив вердикт в силі, після чого була подана касація. Вищий спеціалізований суд України ув цивільних і кримінальних справах почав розгляд касаційної скарги захисту екс-прем'єра на рішення суду першої інстанції, однак через те, що Тимошенко за станом здоров'я не може брати участь у судових засіданнях, розгляд касації перенесено на 26 червня.

Крім того, в даний час в Харкові проходять судові засідання ще за звинуваченням Тимошенко, щодо діяльність корпорації «Єдині енергетичні системи України». 28 квітня суддя Київського райсуду Харкова ухвалив відкласти розгляд по суті справи щодо екс-прем'єра щодо діяльності корпорації ЄЕСУ до 10:00 21 травня, оскільки вважає неможливим проводити засідання за відсутності обвинуваченої. При цьому в ході обговорення заяви Тимошенко захист екс-прем'єра наполягав на тому, що слухання справи необхідно не відкласти, а припинити до повного одужання обвинуваченої.

17 травня медична комісія, яка займається лікуванням екс-прем'єра, заявила, що вважає неможливим її присутність на засіданні. Державні обвинувачі 18 травня повідомили, що будуть просити суд перенести засідання у справі в зв'язку з тим, що підсудна Тимошенко перебуває зараз у харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

21 травня засідання було перенесено на 25 червня. Комісія Міністерства охорони здоров'я рекомендувала Київському райсуду Харкова створити належні умови для перебування екс-прем'єра на судовому засіданні.

Читайте також:

Власенко: Рішення Євросуду дозволить Тимошенко вийти на свободу


До Тимошенко прилетів ще один німецький лікар


Європейський суд призначив розгляд скарги Тимошенко на 28 серпня


Розгляд касації у справі Тимошенко перенесли на 26 червня

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...