Топ Новини

Катеринчук: Законопроект про вибори до парламенту дає можливість для масштабних фальсифікацій

28 серпня 2011 в 09:30
Лідер Європейської партії Микола Катеринчук впевнений, що законопроект про вибори до парламенту, розроблений Робочою групою на чолі міністром юстиції Олександром Лавриновичем, дає Партії регіонів можливість для масштабних фальсифікацій.

«Перш за все це питання підрахунку голосів. Тобто фактично йдеться про виключення опозиції на етапі підрахунку голосів, неможливість оскарження рішення ТВК або ДВК, незрозуміла позиція зі списком виборців. Тобто можна буде голосувати скільки завгодно на дільниці будь-якій людині, тому що скарги на зміни в списку виборців будуть тільки розглядатися за годину до закінчення дня голосування», - прокоментував законопроект М.Катеричук.

«Тобто всі виборчі процедури виписані таким чином, щоб залишити Партії регіонів через фальсифікацію, адміністративний ресурс, який буде закріплений в законі, можливість отримати контроль над підрахунком голосів. Тобто вибори можна взагалі не проводити. Просто розписати, як це було під час місцевих виборів, результати. І все», - сказав М.Катеринчук в ефірі «Радіо Свобода».

Нагадаємо, що над законопроектом про вибори до парламенту працювала Робоча група, створена президентом Віктором Януковичем. Її очолював міністр юстиції Олександр Лавринович. Законопроект опублікований на сайті Мінюсту в кінці травня 2011 року. Парламентські вибори повинні відбутися в жовтні 2012 року.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...