Топ Новини

Катеринчук: Нахабну владу зупинять міжнародна ізоляція та народий опір

28 серпня 2011 в 09:53
Лідер Європейської партії Микола Катеринчук впевнений, що міжнародна спільнота зробить все можливе для того, щоб змусити українську владу дотримуватися демократичних принципів.

«Давайте так відверто. Чим можна зупинити нахабну владу, яка, скажімо, вчепилася у цю владу дуже серйозно? Тільки міжнародною ізоляцією, припиненням будь-яких відносин або опором всередині України», - сказав М.Катеринчук в ефірі «Радіо Свобода».

«На сьогоднішній день питання виборче є ключове для міжнародної спільноти. Тому що весь цей час ми говоримо про євроінтеграцію. І я боюсь, що якщо вибори будуть проходити за тим законопроектом, який не отримає позитивне схвалення Венеціанської комісії, тоді вибори просто не визнають дійсними. І далі піде все за білоруським сценарієм. І далі вже питання громадян України. Тобто міжнародна спільнота вже зробить все, що вона могла зробити. І це дуже серйозно», - впевнений він.

«Тому ми не хочемо, щоб це була ізоляція. Ми хочемо, щоб євроінтеграція збереглася сьогодні, навіть в тих умовах, щоб була асоціація підписана. Але шансів дуже мало. Дуже мало. І якщо там розумних голів все менше і менше, які приймають рішення у владі, то я думаю, що все більше і більше буде людей, які хотіли б усунути від влади цих людей вже не у конституційний спосіб. На жаль», - вважає М.Катеринчук.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...