Каськіву комфортно на двох стільцях

11 січня 2012 в 12:42
Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів вважає, що він абсолютно законно зберігає мандат народного депутата України.
kaskiv.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я абсолютно законно поки що його зберігаю. Ви знаєте, є відповідні рішення (Вищого адміністративного суду - ред.)», - заявив В.Каськів на брифінгу в середу, 11 січня.

При цьому він зазначив, що мандат народного депутата дозволяє йому голосувати на підтримку законопроектів, які підтримуються Держагентством, яке він очолює.

«Він (мандат - ред.) є дуже ефективним інструментом для того, щоб реалізовувати перелік законів і, у першу чергу, ключовим є закон про індустріальні парки», - сказав він.

При цьому він зазначив, що відвідує засідання Верховної Ради.

«Ви можете це подивитися з реєстрації. Мені за це не соромно», - сказав В.Каськів.

Нагадаємо, що 14 березня голова Верховної Ради Володимир Литвин звернувся до Вищого адміністративного суду з позовом про дострокове припинення повноважень депутата В.Каськіва.

31 березня Вищий адмінсуд відмовив у задоволенні позовних вимог В.Литвина, таким чином, зберігши депутатські повноваження В.Каськіва. Колегія суддів прийшла до висновку, що В.Каськів не приступив до виконання функціональних обов'язків голови Держнацпроекту і не може вважатися таким, що перебуває на державній службі, оскільки зазначене агентство не функціонує, а реорганізація попередніх держагентств (на основі яких має бути створено  Держнацпроект) ще не закінчена і вони продовжують функціонувати.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...