Топ Новини

Каплієнко назвав колишніх однопартійців «збоченцями, стукачами і продажними писаками»

21 лютого 2012 в 10:35
Під вигуки бютівців «Тушка! Тушка!» Володимир Каплієнко заявив, що керівники БЮТ у більшості нагадують «членів закритої секти, в якій знайшли себе розбійники, хворі шпигуни, сексуальні збоченці, стукачі і продажні писаки».
kaplienko.jpeg
segodnya.ua

Народні депутати України з фракції "БЮТ-Батьківщина" супроводжували виступ заступника керівника групи «Реформи заради майбутнього» Володимира Каплієнка вигуками: «Тушка!».

Під час виступу на засіданні парламенту Каплієнко зазначив, що «до складу депутатської групи «Реформи заради майбутнього» увійшла майже третина вищої номенклатури саме «Батьківщини».

«Сьогодні керівництво БЮТ зробило переворот всередині власної команди, і бореться за місця у списках, фактично прикриваючись, як щитом, своїм лідером, яка мучиться, тому що так зручніше», - заявив Каплієнко.

Він також зазначив, що «сьогодні керівники БЮТ, на наш погляд, у більшості нагадують членів закритої секти, в якій знайшли себе розбійники, хворі шпигуни, сексуальні збоченці, стукачі і продажні писаки, що дискредитують не тільки себе, але і державу, в якій живуть».

Після завершення виступу депутати з фракції "БЮТ-Батьківщина" освистали Каплієнка і продовжували скандувати: «Тушка!»

Відомо, що Каплієнко пройшов до Верховної Ради за списком БЮТ під номером 148, однак пізніше увійшов до групи «Реформи заради майбутнього».

Читайте також:

Генпрокуратура відмовилася розслідувати скандал, пов'язаний із Забзалюком

Доній розповів, по чім нині «тушки» у Верховній Раді

Корупціонери... мимоволі

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...