Топ Новини

Кандидати заплутали виборців, які вже не пам'ятають, у кого взяли гречку

18 жовтня 2012 в 12:43
Підкуп виборців є найбільшою проблемою цих виборів, упевнені у Комітеті виборців України. Підкуп буде масовим, і він почався заздалегідь.
grechka.jpg
facebook.com/igor.isaenko

Технології підкупу виборців на нинішніх парламентських виборах удосконалюються, однак можуть не принести бажаного результату через те, що їх застосовують кілька кандидатів на окрузі, вважає голова правління Комітету виборців України (КВУ) Олександр Черненко.

«За нашою оцінкою, підкуп виборців є найбільшою проблемою цих виборів. Підкуп буде масовим, і вже має місце, але він працює тільки в тому випадку, якщо цим займається лише один з кандидатів в окрузі», - сказав Черненко.

«Зараз, особливо в Києві, на одному і тому ж окрузі розносять гроші від декількох кандидатів, і виборці вже заплуталися, у кого вони взяли і за кого мають голосувати», - пояснив він.

Так, за словами голови КВУ, у даний час підкуп виборців здійснюється не тільки безпосередньо видачею готівки, але і шляхом перерахування їх на рахунок мобільного телефону або на банківські картки, шляхом оформлення виборців агітаторами.

«Схопити за руку нікого, бо все відбувається віртуально, але це залишається технологією підкупу», - підкреслив Черненко.

«І знов-таки - це вже не будуть «каруселі» під дільницями (коли виборець після виходу з дільниці отримує гроші), все буде набагато раніше, з людьми вже працюють, розносять їм гроші і кажуть - візьміть 150 грн, і якщо наш кандидат виграє, ви отримаєте ще 350 грн. Тому виборцю навіть не потрібно фотографувати бюлетень з позначкою, і нічого іншого - він вже мотивований, щоб кандидат виграв», - пояснив він.

Читайте також:

Кандидати в депутати пропонують за голоси виборців від 50 до 500 гривень

Кандидати-мажоритарники скуповують голоси за принципом мережевого маркетингу

Місце члена окружкому на виборах продають за 10-20 тис. доларів

У Комітеті виборців не виключають, що для фальсифікації виборів можуть використовувати «клонів»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...