Кадровик МВС виступив на суді на захист Луценка

29 серпня 2011 в 09:40
Чинне законодавство не забороняло брати водія екс-міністра Юрія Луценка Леоніда Приступлюка на службу до центрального апарату МВС у віці 47 років. Про це заявив заступник начальника Управління працевлаштування кадрів МВС Сергій Шумило, який проходить свідком у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
5_07_lucenk_21_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

«Прямої заборони прийняття на службу у віці 47 років немає. А надалі, як людина проходила службу, це не моє питання, а питання керівників департаментів, в яких людина проходила службу», - сказав С.Шумило, відповідаючи на питання сторони обвинувачення.

У той же час він відзначив, що йому не відомо, хто давав доручення взяти Л.Приступлюка на службу до МВС, що у нього немає підстав бути зацікавленим у результаті розгляду справи, а також, що під час досудового слідства його ніхто не просив давати неправдиві свідчення.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва розглядає з кінця травня справу Ю.Луценка, якого Генеральна прокуратура, окрім іншого, звинувачує у незаконному оформленні на роботу до міністерства свого колишнього водія і в порушеннях, пов'язаних із наданням квартири та нарахуванням йому пенсії.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...