Топ Новини

Кабмін відмовився від введення обов'язкової страхової медицини

8 квітня 2013 в 11:17

Для впровадження обов'язкового медичного страхування спочатку потрібно реформувати всю систему охорони здоров'я, але на це немає фінансів.

medicalinsurance.jpg
vaclavak.ru

Для запуску обов'язкового медичного страхування потрібно повністю реформувати систему охорони здоров'я, однак для цього зараз не вистачає фінансових ресурсів, заявила міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова. "Закон про загальнообов'язкове медичне страхування в плані стоїть, але це завдання не цього і не наступного року",- пояснила Богатирьова, пише видання "КоммерсантЪ-Украина".

Досі введення обов'язкового медичного страхування планувалося по всій Україні з 2014 року. У лютому президент Віктор Янукович заявив про готовність перейти до страхової медицини.

"Нам потрібно кардинально змінювати підхід до медичної галузі і переходити на страхову медицину", - заявив тоді глава держави. Така реформа приведе до створення окремого державного фонду, в який буде перераховуватися певна частина заробітної плати співробітників, що буде використана згодом для їхнє лікування.

За словами голови комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я Тетяни Бахтєєвої, ця сума складе 3% від фонду заробітної плати. Влада у регіонах вже навіть почала пілотні проекти запуску страхової медицини, а Київська міська держадміністрація ще на початку березня оприлюднила вимоги для покупки компанії, на базі якої повинен був бути створений муніципальний страховик.

У страхових компаніях здивовані заявою МОЗ.

Зміна пріоритетів в уряді істотно вплине на страховий ринок, оскільки, на думку його учасників, саме медстрахування має стати одним з драйверів зростання страхового ринку в поточному році, а без допомоги держави розвивати його буде складніше.

Читайте також:

Обов'язкове медстрахування в Україні можуть ввести у 2014 році

Рада нарешті схвалила реформу екстреної медичної допомоги

У Раду внесено законопроект про введення обов'язкового медичного страхування

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...