Топ Новини

Ізраїль продовжив огороджувати себе парканами - після єгипетського кордону настала черга сирійського

3 січня 2013 в 15:30

Уздовж сирійського кордону на Голанських висотах почалося зведення загороджувальної споруди завдовжки 70 кілометрів, аналогічної тій, будівництво якої напередодні було завершено.

zabor.JPG
svit24.net

Ізраїль вирішив захистити себе високою стіною від припливу нелегалів і контрабандистів з сусідніх мусульманських країн. Споруда заввишки близько п'яти метрів уже простягнулася вздовж кордону з Єгиптом на 227 кілометрів. На черзі - кордон із Сирією.

Уздовж сирійського кордону на Голанських висотах почалося зведення загороджувальної споруди завдовжки 70 кілометрів, аналогічної тій, будівництво якої напередодні було завершено.

На ухвалення рішення про будівництво владу спонукала громадянська війна в Сирії і посилення ісламських екстремістів в цій державі. Виявляється, вже побудовані 10 кілометрів паркану із приблизно 70 запланованих.

Тут, втім, немає нічого дивного: єгипетський паркан зводили зі швидкістю до півтора кілометрів на добу, щоб встигнути в термін. До речі, хоча основні роботи з його зведення були завершені ще в кінці минулого року, а напередодні відбулося офіційне відкриття, будівництво не завершено - залишилося добудувати ще 13,5 км на складній гірській ділянці.

На будівництві єгипетського загородження працювало близько тисячі робітників. Знадобилося 45 тисяч тонн сталі і близько двох мільйонів вантажівок піску. Паркан сконструйований так, щоб максимально ускладнити звдання перелізти через нього або зробити підкоп. Мабуть, сирійський буде не менш міцним.

Нагадаємо, що північний сусід Сирії - Туреччина - від війни зволів захищатися по-іншому. В кінці грудня на кордоні почалося розгортання першого комплексу Patriot, поставленого НАТО за запитом Анкари.

Читайте також:

Ізраїль звів 230-кілометровий "паркан безпеки" на кордоні з Єгиптом

Ізраїль, Йорданія і Туреччина об'єдналися в коаліцію для удару по Сирії

Президент Єгипту підписав закон про нову конституцію і узаконив шаріат

Ізраїль випробував новий протиракетний комплекс "Праща Давида"

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...