Іващенку призначили курс медикаментозного лікування

18 січня 2012 в 18:49
Колишній в.о. міністра оборони Валерій Іващенко не потребує спецлікуванням і стан його здоров'я задовільний. Водночас комісія МОЗ визначила подальше лікування колишньому першому заступнику міністра оборони.

За підсумками додаткового обстеження стану здоров'я колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони України Валерія Іващенка йому був призначений курс медикаментозного лікування.

Обстеження було проведено 17 січня 2012 року в одній з клінік Києва на підставі рекомендації комісії Міністерства охорони здоров'я від 13 січня, повідомила сьогодні прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

В. Іващенко пройшов інструментальне обстеження (магніто-резонансну томографію, рентгенографію, електронейроміографію).

За результатами обстеження лікарі дійшли висновку, що лікування в спеціалізованих закладах МОЗ Іващенко на даний момент не потребує, стан його здоров'я членами комісії було визначено як задовільний.

Колишній в.о. міністра оборони України буде проходити курс медикаментозного лікування в медико-санітарній частині Лук'янівського слідчого ізолятора в Києві.

Нагадаємо, чергове засідання суду в справі В. Іващенка заплановано на 23 січня 2012 року.

В. Іващенко та арбітражний керуючий державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» звинувачуються в службових зловживаннях і пособництві у незаконному відчуженні майна під час санації заводу.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...