Топ Новини

Іващенко припинив голодування

25 червня 2011 в 14:29
Колишній т.в.о. міністра оборони України Валерій Іващенко сьогодні припинив голодування за рекомендацією лікарів, рідних і адвокатів через реальні загрози його здоров'ю і життю.

Про це агентству УНІАН повідомив його адвокат Борис Нечипоренко.

За його словами, лікарі медчастини Київського СІЗО, які з моменту оголошення В. Іващенко голодування спостерігали за станом його здоров'я, сьогодні зробили аналізи і виявили в його організмі ацетон, кількість якого перевищує безпечний рівень.

Крім того, якщо враховувати той факт, що голодування В. Іващенко почав при ослабленому стані здоров'я, незакінченому курсі лікування хронічного бронхіту і вимушеному припиненні прийому ліків, ці обставини, на думку лікарів, реально загрожують його здоров'ю і життю.

«Виходячи з цього і прислухавшись до рекомендацій лікарів, рідних і адвокатів, Іващенко прийняв розумне рішення - припинити голодування. При цьому він стверджує, що обставини, які стали причиною голодування, не змінилися, і він не знімає свій протест у зв'язку з необ'єктивністю, заангажованістю і упередженістю Печерського районного суду, яким керує Генеральна прокуратура», - сказав адвокат.

Сьогодні ж адвокати В. Іващенка направили до Європейського суду з прав людини скаргу про порушення, які були допущені стосовно їхнього підзахисного як під час досудового, так і під час судового слідства.

Офіційно В. Іващенко почав безстрокове голодування з 20 червня, повідомивши про цей крок керівництво СІЗО.

В. Іващенка та арбітражного керівника державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» звинувачують у службових зловживаннях і сприянні в незаконному відчуженні майна під час санації заводу.

В. Іващенка тримають у в'язниці вже майже рік - з серпня 2010 року.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...