Топ Новини

Іван Дзюба: Репресії над опозицією гірші, ніж за радянських часів

12 вересня 2011 в 13:30
Академік НАН України, відомий літературознавець, громадський і культурний діяч Іван Дзюба вважає суд над екс-прем’єром Юлією Тимошенко зразком політичного переслідування, ще гіршим, ніж за радянських часів.
11-5.jpg
Іван Дзюба

Про це І.Дзюба сказав після відвідання Печерського районного суду, повідомляє перс-служба партії «Батьківщина».

«Загальне враження від суду у мене сумне. За радянських часів (коли судили і мене за книгу «Інтернаціоналізм чи русифікація?») влада все ж дотримувалася законодавства. Яке воно було, то інша справа. Звісно, справи були політичними. Але суд виходив з букви закону. Тепер суд не лише фальшує справу, а й повністю нехтує законом. Те, що справа Тимошенко є політичною, визнав увесь цивілізований світ. З Тимошенко борються, як з головним опозиціонером», - заявив І.Дзюба.

«Якщо влада хотіла розпочати боротьбу з корупцією (як вона каже), то необхідно було починати з реальних корупціонерів, а не з Тимошенко. Також необхідно все це здійснювати публічно, виключно за законом. А так ми бачимо зразок політичного переслідування, ще гірший, ніж було за радянських часів», - сказав І.Дзюба.

Нагадаємо, суд над Ю.Тимошенко відвідали вже письменник Василь Шкляр, народна артистка України Ніна Матвієнко, дисидент Левко Лук’яненко. А поетка Ліна Костенко побажала Ю.Тимошенко отримати на згадку уламок Лук’янівського СІЗО. 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...