Італійці теж захотіли лікувати Тимошенко

18 квітня 2012 в 17:51
Італійці занепокоїлися здоров'ям екс-прем'єра після повідомлень про погіршення стану її здоров'я у в'язниці: таке рішення зумовила думка міжнародної групи лікарів, які нещодавно відвідали Тимошенко.
tymoshenko.jpg
libertyconfidential.com

Регіональна джунта області Ломбардія в Північній Італії готова направити до Києва офіційну делегацію для перевірки стану здоров'я екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Водночас італійці хочуть глибше ознайомитися з демократичними стандартами в Україні, зустрітися з опозиційними політиками.

Про це Укрінформу повідомила головний редактор "Української газети в Італії" Маріанна Сороневич з посиланням на видання Legno storto.

"30 березня радник області Ломбардія, член Демократичної партії Карло Боргетті подав голові місцевого органу виконавчої влади Роберто Формігоні запит про надання допомоги лідеру української демократичної опозиції Юлії Тимошенко у зв'язку з появою повідомлень про погіршення стану її здоров'я у в'язниці", - пише видання.

Таке рішення зумовила думка міжнародної групи лікарів, які нещодавно відвідали Тимошенко.

Здоров'я Тимошенко не дозволяє їй брати участь у судах, - німецькі лікарі

Нагадаємо, Юлії Тимошенко, що знаходиться в Качанівській колонії, запропонували пройти курс лікування в ЦКБ № 5 "Укрзалізниці" в Харкові, де для цього був створений спеціалізований блок. Тимошенко погодилася пройти стаціонарне лікування за межами колонії, але вибір клініки залишила за німецькими лікарями, які раніше брали участь у роботі міжнародної медичної комісії.

13 квітня лікарі німецької клініки "Шаріте" оглянули запропоновану лікарню, проте свої висновки пообіцяли надати через кілька днів у письмовому звіті харківській влади і особисто екс-прем'єру.

Нагадаємо, за результатами візиту німецьких лікарів до Харкова буде підготовлено 2 висновки. Один про стан здоров'я Тимошенко, другий про результати обстеження ЦБК «Укрзалізниці», де пропонується лікувати екс-прем'єра. До отримання висновків Тимошенко госпіталізувати не будуть.

Читайте також:

На лікування Тимошенко буде потрібно кілька місяців

У прокуратурі наполягають, щоб Тимошенко дала згоду на лікування в клініці в Харкові

Тимошенко прийме рішення про лікування в стаціонарі після рекомендацій німецьких лікарів, - Власенко

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...