Топ Новини

Іспанія «глибоко стурбована» арештом Тимошенко

9 серпня 2011 в 09:53
Іспанський державний секретар у справах Європейського Союзу Дієго Лопес Гаррідо заявив про «глибоку стурбованість» уряду Іспанії з приводу арешту екс-прем'єр-міністра, лідера української опозиції Юлії Тимошенко і висловив надію, що арешт «буде знято якомога швидше».

Про це Д.Лопес Гаррідо повідомив у заяві іспанському агентству новин EFE.

Державний секретар запевнив, що, «не торкаючись сенсу питання, який має бути роз'яснено в судах», затримання Ю.Тимошенко до завершення суду є «диспропорційним».

До завершення розгляду справи, на думку Д.Лопеса Гаррідо, для українського екс-прем'єр-міністра «діє презумпція невинності».

«Окрім того, цей арешт може зашкодити реалізації її права на справедливий суд», - заявив держсекретар Іспанії.

Він також сподівається, що суддя скасує своє рішення про арешт Ю.Тимошенко, а також що надалі суд буде поважати всі гарантії.

Д.Лопес Гаррідо також зазначив, що спілкувався з заступником міністра закордонних справ Польщі з європейських питань Миколаєм Довгелевічем, позиція якого щодо арешту Ю.Тимошенко «збігається» з його власною. (Польща у даний час головує в ЄС - ред.).

Нагадаємо, що Ю.Тимошенко було арештовано і поміщено до в'язниці 5 серпня.

Реакція міжнародного співтовариства була однозначною - арешт виглядає як політичне переслідування і Ю.Тимошенко має бути звільнено негайно.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...