Топ Новини

Ірина Луценко приємно шокована проханням Лутковської

6 квітня 2013 в 10:00

"Я шокована заявою Валерії Лутковської щодо клопотання про помилування мого чоловіка", - сказала Ірина Луценко.

Ирина Луценко
ua.uefa.com

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина Луценко приємно шокована зверненням Лутковської до президента про помилування Юрія Луценка.

Про це вона заявила, коментуючи повідомлення прес-служби глави держави, що поширила відповідний лист омбудсмена.

"Чесно кажучи, я шокована такою заявою Валерії Лутковської щодо клопотання про помилування мого чоловіка. Оскільки, незважаючи на певну напругу за її відношенню до опозиції, вона зробила правильний крок. Тим більше, особисто знаючи про стан здоров'я Юрія Луценка, оскільки вона неодноразово відвідувала його в місцях позбавлення волі та цікавилася станом його здоров'я, лікуванням тощо", - сказала Луценко.

- Омбудсмен Лутковська попросила Януковича помилувати Луценка

Адвокат Олексій Баганець не виключає, що звернення до омбудсмена президента України про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка може бути задоволене.

"Я на сто відсотків не виключаю, що це прохання може бути виконане, тим більше, що сам президент неодноразово натякав на можливість помилування, враховуючи прагнення України стати повноправним членом Європейської спільноти", - сказав Баганець.

Нагадаємо, уповноважений Ради з прав людини Лутковська звернулася до Януковича з проханням про помилування екс-міністра Юрія Луценка. "Здійснюючи протягом року провадження в справі Луценка Ю.В., можу констатувати наступне. За час відбування основного покарання в місцях позбавлення волі у Луценка Ю.В. неодноразово фіксувалися погіршення стану здоров'я багатьма медичними фахівцями, що призвело до необхідності оперативного хірургічного втручання", - зазначила омбудсмен.

Пізніше прес-служба глави держави повідомила, що Янукович звернувся до Комісії при президентові України з питань помилування з проханням невідкладно розглянути звернення Лутковської.

Читайте також:

Екс-міністр Філіпчук, який отримав умовний термін, все одно попросив Януковича про помилування

Янукович віддав розпорядження терміново розглянути питання про помилування Філіпчука і Луценка

Сина Луценка примушували написати прохання про помилування батька

За матеріалами: Юрія Барабаша з сайту Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Григ 6 апреля, 14:22 "шокована" (від франц. choc - удар, неприємний струс, болісний поштовх) - "неприємно чи болісно вражена", "душевно травмована". Це слово в укр. мові вживається тільки з негативним значенням (наприклад: "я пережила справжній шок" - тобто душевну травму. З позитивним - просто "вражена" (наприклад, "я була приємно вражена або зворушена"). Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...