Інцидент з Тимошенко не повинен залишитися без наслідків, - президент ПАРЄ

25 квітня 2012 в 17:29
Президент ПАРЄ вважає, що ситуація з побиттям у колонії Юлії Тимошенко не повинна залишитися без наслідків. Пояснення ситуації постійного представника України при Раді Європи на засіданні Бюро ПАРЄ нікого не переконали.
minion.jpg
obzormd.com

Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон вважає, що ситуація з побиттям в колонії колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко не повинна залишитися без наслідків.

«Цей інцидент з Тимошенко не повинен залишитися без наслідків", - сказав президент ПАРЄ.

Він зазначив, що найближчим часом очікується реакція Бюро Асамблеї на те, що сталося з Тимошенко. Крім того, свою роботу повинні виконати комісар Ради Європи з прав людини і Комісія з попередження тортур та негуманного поводження.

Ж.-К.Міньон зазначив, що після появи повідомлення про побиття Тимошенко в колонії він провів зустрічі з представниками української делегації в ПАРЄ і з постійним представником України при Раді Європи Миколою Точицьким.

«Українська влада і опозиція надають діаметрально протилежну інформацію», - сказав він за результатами зустрічей.

«Постійний представник України при Раді Європи подав свої пояснення ситуації на засіданні Бюро ПАРЄ, які нікого не переконали», - зазначив Ж.-К.Міньон.

Нагадаємо, Тимошенко заявила, що проти неї застосовувалася груба фізична сила під час переїзду до лікарні. Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що у Тимошенко на руках синяки і гематома на животі як результат її транспортування з колонії лікарні.

Читайте також:

Президент ПАРЄ вимагає негайно пустити до Тимошенко дипломатів


Посол США хоче розібратися в інформації про побиття Тимошенко

Тимошенко: Я думала, що настали останні хвилини мого життя

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...