Іноземна преса висміяла Богатирьову за плагіат промови Джобса

5 серпня 2011 в 12:37
Іноземна преса відреагувала на інформацію про те, що виступ секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїси Богатирьової на конвокації у Києво-Могилянській академії виявився плагіатом промови голови корпорації Apple Стіва Джобса перед випускниками Стенфорда у 2005 році.
bogatyreva_26958.jpg
president.gov.ua

Авторитетні ділові та IT-видання США, Британії, Австралії, Іспанії, Франції, Туреччини та інших країн обговорюють виступ Р.Богатирьової у Могилянці.

Блогер міжнародної ділової газети Financial Times Олександра Стевенсон: "Секретар українського Радбезу буквально сприйняла пораду Стіва Джобса успадковувати лідерів. Ну, чудово - скажете ви - адже ці думки дуже хороші, та й що з того, якщо Богатирьова їх запозичила. Навіть якщо вона повторила досвід перебування при смерті. Може, справа в тому, що якщо кількість історій про порушення інтелектуальних прав досягає свого піку (хто не читав про липові магазини Apple в Китаї?), то Богатирьова, щоб отримати з цього вигоду, перетворила і себе на таку собі медіа-мішень. У країні, де прем'єр Микола Азаров "ледь здатний зв'язати разом два слова" (рідна мова для Азарова - російська, але урядові промови він проголошує українською), щоб бути чарівною, Богатирьовій досить бути харизматичним оратором. Готова сперечатися, що відповідь в України була б: А хіба це не те, що роблять всі інші?".

Американський бізнес-портал Business Insider: "Промова Стіва Джобса на випускному у Стенфорді досить знаменита і дуже надихає. Настільки, що, мабуть, український політик не змогла втриматися, щоб не "позичити" кілька абзаців. Це доводить, що в сучасному світі YouTube дозволяє нам не тільки шукати промови, щоб використовувати їх для "натхнення", але й зрозуміти хто чує, звідки береться це натхнення. Навіть якщо проголошувати цю промову в Україні".

Австралійське інтернет-видання Gizmodo: "Схоже, що Китай - не єдина країна, в якій схиблені на крадіжці ідей Стіва Джобса! Хоча це і менш прибуткова справа, ніж підроблення iPhone, але секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова вкрала Стенфордському промову Стіва Джобса! Богатирьова використовувала всі можливості на повну, щоб висловити весь набір погано перекладених банальностей. І це те, що вона вкрала? Лубовий матеріал про характер і долю? Якщо вже збираєшся вкрасти промову, то бери щось гучне, наприклад, висловлювання Малкольма Ікса або Джона Кеннеді. Давай, Богатирьова!"

Американський комп'ютерний щомісячник PC World: "Колишні радянські республіки сумнозвісні своїм зневажливим ставленням до авторських прав. І в Україні це підтвердилося недавнім інцидентом на найвищому урядовому рівні".

Нагадаємо, 1 серпня секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїсу Богатирьову викрили у плагіаті: журналісти виявили, що її промова на конвокації у Києво-Могилянській академії місцями практично дослівно повторювала відому промову глави корпорації Apple Стіва Джобса перед випускниками Стенфорда в 2005 році.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...