Топ Новини

Ігнорування Януковича в Європі може призвести до ізоляції всієї України

15 лютого 2012 в 20:05
Спостереження на даний час підтверджуються. Ризик ізоляції України має місце.
euroflag__ukrflag-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Колишній комісар ЄС з питань розширення, екс-віце-президент Єврокомісії Ґюнтер Ферхойґен застеріг Україну перед загрозою політичної ізоляції. Про це він сказав у Києві в розмові з Deutsche Welle.

Відносини між Україною та Європейським Союзом, на думку колишнього комісара ЄС з питань розширення Ґюнтера Ферхойґена, опинилися нині в замороженому стані, а євроінтеграція переживає застій.

«Адже наступний крок для поглиблення відносин між Україною та Європейським Союзом відкладений», - констатував політик у розмові з Deutsche Welle. Водночас він нагадав, що єдина «опція на майбутнє України – це європейська інтеграція». «Росія не може запропонувати Україні нічого цікавого щодо її майбутнього, - продовжив політик. - Росія – це не альтернатива для України».

Відповідаючи на запитання Deutsche Welle, чи не свідчать призупинення фінансової допомоги Україні з боку ЄС та фактичне уникання зустрічей з президентом Віктором Януковичем очільниками європейських держав про можливість політичної ізоляції України, Ферхойґен сказав: «Вважаю, що ці спостереження на даний час підтверджуються. Ризик ізоляції України має місце».

Німецький політик не заперечує, що така ситуація пов'язана з ув'язненням екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. «Цей процес став кнопкою запуску для практичного заморожування відносин. Український уряд знав про цей ризик – достатньо часто про нього нагадували. І уряд свідомо на нього пішов», - сказав політик. Ферхойґен, однак, додав, що може оцінити, чи висуватимуть держави ЄС у цьому сенсі певні умови до України, аби саме цей конкретний випадок був вирішеним для продовження відносин.

Європейський політик висловив припущення, що доля Угоди про асоціацію «Україна-ЄС» залежатиме від парламентських виборів в Україні 2012 року, чи відповідатимуть вони демократичним стандартам, принципам верховенства права, чи будуть вони чесними і відкритими. «Лише після цього буде ухвалено певне рішення у ЄС», - сказав Ферхойґен.

Читайте також

Польський міністр вважає, що »ізоляція України» — надто гучно сказано

Ніякої ізоляції немає — Янукович вільно телефонує у всі країни світу

Ігнорування рекомендацій ПАРЄ призведе до ізоляції України

Янукович думає, що Європа відклала Україну через кризу

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...