Ігнорування рекомендацій ПАРЄ призведе до ізоляції України

28 січня 2012 в 11:47
Резолюція ПАРЄ щодо України вперше містить слово «санкції». Якщо влада не прислухаються, постраждають всі українці.

Ігнорування рекомендацій ПАРЄ може призвести до міжнародної ізоляції України. Про це в ефірі «Радіо Свобода» сказав Валерій Чалий, заступник генерального директора Центру Разумкова.

«Сьогоднішня влада зробила так, що тепер питання стоїть руба: якщо Тимошенко і Луценко за ґратами, то немає подальшого поглиблення інтеграційних процесів. Ми стоїмо на порозі кризи довіри між українською владою і європейськими лідерами. І це може призвести врешті-решт навіть до міжнародної ізоляції. М’яка форма цієї ізоляції вже прослідковується, слово санкції не звучало раніше, це слово ніколи до України раніше не застосовувалося», – зауважив він.

Крім того, В.Чалий зазначив, що резолюція ПАРЄ вплине на імідж України, на ставлення до неї інвесторів та на можливість кредитування країни.

За словами В.Чалого, зараз існує загроза, що «Україна розвертається у євразійському інтеграційному напрямку, де не питають про цінності, про права людини та забезпечення політичних прав. Відтак постраждає вся Україна».

Нагадаємо, що 26 січня ПАРЄ прийняла резолюцію про стан демократії в Україні. У разі невиконання прийнятих у документі рекомендацій, Асамблея введе санкції проти країни.

У резолюції депутати звернулися до президента України з проханням розглянути всі можливі легальні засоби, якими він може скористатися, для звільнення колишніх членів уряду і надання їм дозволу на участь у майбутніх парламентських виборах. 

Читайте також

Президент назвав «корисною» резолюцію ПАРЄ про санкції щодо України

Регіонали задоволені резолюцією ПАРЄ, згідно з якою Україні загрожують санкції

Голова європейських соціалістів назвав Тимошенко політв’язнем, а Януковича суддею

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...