Топ Новини

Хорошковський запевнив, що не шантажував Європу Тимошенко

27 квітня 2012 в 05:27
Перший віце-прем'єр запевняє, що шантаж не властивий його стилю спілкування, слова були вирвані з контексту, і їхній зміст був спотворений.
horoshkovsky3.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський заявив, що ні про який шантаж Європи в обмін на звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко він не говорив.

За його словами, Україна готова говорити про зміну законодавства, що стосується Тимошенко, якщо це буде єдина проблема між Україною і Європою.

Про це він сказав "Українській правді", коментуючи повідомлення про те, що він нібито погодився, що українська влада відпустить Тимошенко з-під варти в тому випадку, якщо Європа підпише Угоду про асоціацію.

"Це інтерпретація журналістом моїх слів, яка, можливо, сталася через непорозуміння або нюанси перекладу. Мої слова були вирвані з контексту, і їхній зміст був спотворений", - сказав Хорошковський.

"У результаті те, що я прочитав, виглядає як шантаж, що в принципі неприйнятно і не властиво моєму стилю спілкування. Більше того, це не мало сенсу, оскільки я перебував в колі журналістів, і моє завдання було пояснити свою позицію, а не чогось вимагати", - пояснив він.

За словами Хорошковського, він мав на увазі те, що "сьогоднішній порядок денний з Європейським союзом не складається з одного пункту про Юлію Тимошенко, в цьому переліку стоїть низка питань, у тому числі щодо фінансової допомоги, технічної допомоги, секторальних угод тощо".

"І, окрім іншого, цей порядок має політичне наповнення, пов'язане зі справою Юлії Тимошенко. І, безумовно, на шляху до нашої стратегічної мети - приєднання до Європи - цей пункт все одно буде вирішено і вичерпано", - сказав Хорошковський.

"Інша справа, що сьогоднішнє законодавство України не дозволяє нам йти на ті кроки і компроміси, які пропонує нам Європа. У тому числі, лікування Юлії Тимошенко за кордоном", - додав він.

За словами віце-прем'єра, після цих його слів, хтось з журналістів поставив запитання: "А ви зможете змінити це законодавство?".

"І я відповів, що, безумовно, можемо. Оскільки всі учасники процесу виходять із раціональних мотивів, і якщо це буде єдина перешкода на шляху до нашої мети, то я думаю, і парламент знайде спосіб подолати ці проблеми", - розповів Хорошковський.

Читайте також:

Хорошковський шантажує ЄС

Тимошенко: Я думала, що настали останні хвилини мого життя

Президент Європейської народної партії просить конкретних санкцій проти «українського режиму»

Росія закликала Україну до гуманності щодо Тимошенко

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...