Топ Новини

Хорошковський закликав до консенсусу влади і опозиції щодо стратегічних питань

7 грудня 2012 в 10:32
Головне завдання на найближчу перспективу - досягти консенсусу між владою і опозицією в принципових питаннях розвитку України, вважає Хорошковський. Політики різних таборів та авторитетні громадські лідери повинні прийняти спільну відповідальність за стратегічний курс.
horoshkovsky2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У ключових питаннях розвитку України, таких як євроінтеграція і реформи, необхідний консенсус усіх політичних сил. Про це перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський пише в своїй статті для ZN.UA.

«Це і є нашим головним завданням на найближчу перспективу - досягти консенсусу між владою і опозицією в принципових питаннях», - заявив Хорошковський.

При цьому він зазначив, що є реформи, які потрібно здійснювати з урахуванням інтересів не кланів або груп, не партійних організацій та фракцій, а інтересів держави і народу в цілому. «Звичайно, можна оголосити бойкот влади і умити руки в очікуванні 2015 року. Упевнений: це шлях у безодню», - вважає перший віце-прем'єр.

«Українські політики різних таборів та авторитетні громадські лідери мають узяти спільну відповідальність за стратегічний курс і його практичне наповнення, як це було в інших постсоціалістичних європейських країнах. Влада, зі свого боку, має забезпечити незмінність стратегічного вибору та дієвість механізмів співпраці з політичними силами й інститутами громадянського суспільства», - упевнений він.

Хорошковський вважає деструктивною позицію частини опозиційних сил, які закликають Європу не підписувати Угоду про асоціацію з Україною.

«Мусимо визнати: саме внутрішні політичні проблеми є головною перешкодою на шляху до підписання Угоди про асоціацію, і саме вони перекреслюють багаторічні дипломатичні зусилля. Тому долати ці перешкоди треба всередині країни, а не у Брюсселі. Заклики частини опозиційних політиків до ЄС «не підписувати Угоду з цією владою» є аж ніяк не державницькою чи відповідальною позицією, якої сьогодні чекають українці. Саме Угода про асоціацію стимулюватиме ті структурні зміни в країні, в яких зацікавлені і опозиція, і влада, і головне — українське суспільство», - підкреслив Хорошковський.

Докладніше читайте в статті Валерія Хорошковського «Євроінтеграція: прискорити не можна зволікати» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

У ЄС озвучили можливі терміни підписання угоди про асоціацію з Україною

У Німеччині назвали умови підписання угоди про асоціацію межу ЄС і Україною

В інтернеті опублікували текст угоди про асоціацію України і ЄС

Опозиція має намір зірвати підписання Угоди про використання про асоціацію

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...