Топ Новини

Хорошковський визнав, що Януковича не пускають до ЄС через вибіркове правосуддя в Україні

16 жовтня 2012 в 09:03
Хорошковський, хоч і не відповідає за зовнішньополітичний вектор, визнав, що причиною відсутності візитів Януковича до країн Європейського союзу є вибіркове правосуддя в Україні. На його думку, правильніше було б вирішувати такі проблеми в ході зміни законодавства.
yanukovich-fuuuu_31157.jpg
president.gov.ua

Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський вважає причиною відсутності візитів президента Віктора Януковича до країн Європейського союзу вибіркове правосуддя в Україні. Про це він повідомив в інтерв'ю Deutsche Welle.

"Я не відповідаю за зовнішньополітичний вектор, тому мені досить складно говорити про причини. Думаю, що тут є певні питання, пов'язані з тими претензіями і проблемами, які звучать на кожній із наших зустрічей. Це, зокрема, питання, пов'язані з нашим вибірковим правосуддям, про які я і сьогодні чув від своїх німецьких колег, - сказав він, відповідаючи на питання, в чому причина того, що Янукович уже більше року не був ні в одній з країн Євросоюзу.

Хорошковський підкреслив, що правильніше було б вирішувати такі проблеми інституційно, тобто в ході зміни законодавства.

- Янукович попередив Євросоюз про неприпустимість тиску на Україну

«19 листопада розпочнеться робота з адаптації українського кримінально-процесуального кодексу, вже прийняті нові редакції законів про адвокатуру та прокуратуру. Це сильні відповіді. І ми можемо сказати тільки спасибі нашим європейським колегам за пильну увагу", - заявив Хорошковський.

Говорячи про трикутник відносин України з Росією і з Євросоюзом віце-прем'єр відзначив необхідність будувати робочі відносини абсолютно з усіма сусідами.

«І, безумовно, такий партнер, як Росія, є для нас стратегічним. Причому Росія - це стратегічний партнер не тільки для України, але і для Німеччини. Але одна справа вибудовувати стосунки, а інша - опинитися кудись втягнутим. У нас сьогодні достатньо власних ресурсів для прийняття рішень. Крім того, хочу нагадати, що європейський вектор - головний в нашій зовнішній політиці, ми навіть прийняли відповідний закон», - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, результати парламентських виборів в Україні та відносин Києва і Брюсселя стануть предметом обговорення на засіданні Ради ЄС у листопаді. Як відомо, Янукович пообіцяв, що всі питання ЄС до України після виборів будуть зняті.

Читайте також:

Янукович попередив Євросоюз про неприпустимість тиску на Україну

Янукович розповів про підготовку до ратифікації угоди про асоціацію з ЄС: робота продовжується

Янукович стверджує, що передвиборчий процес «не відрізняється від минулих будь-яких виборів у нашій країні»

Янукович заявив, що Україна працює над зброєю, про яку він «не хотів би говорити»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...