Хорошковський хотів би посилити податкову міліцію

22 лютого 2012 в 17:25
Податкова міліція має бути посилена заради головної справи - ​​зібрати всі доходи.
horoshkovsky.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Міністр фінансів України Валерій Хорошковський підтримує ідею посилення податкової міліції. Про це він заявив під час засідання комітету Верховної Ради України (ВР) з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики

«Я вважаю, що структура, яка повинна спілкуватися з бізнесом - це податкова. Можливо, потрібно посилювати і міняти функціональність податкової міліції в тому сенсі, що якщо ми говоримо про головне завдання, яку повинна робити податкова - зібрати всі доходи. Щоб усі платники податків були рівні перед законом з точки зору сплати податків. Тоді, безумовно, потрібен орган, який буде чітко цим займатися в рамках і митниці та податкової інспекції», - сказав міністр.

Що стосується інших органів, за його словами, на жаль, зменшення низки регуляторних актів, не привело до зменшення перевірок.

Також Хорошковський під час засідання відзначив, що злиття податкової та митної служб на даний момент є проблематичним.

Нагадаємо, раніше радник Президента України - керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента (АП) Андрій Портнов заявляв, що наразі вивчається доцільність існування податкової міліції в нинішньому вигляді.

Як повідомлялося, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вже втретє вніс на розгляд парламенту законопроект про скасування податкової міліції.

Представляючи законопроект, Гриценко сказав: «Податкова міліція - це репресивний каральний орган, 10 000 людей зі зброєю, які щодня мучать бізнес, без підстав прослуховують, затримують людей, порушують море кримінальних справ».

Читайте також

Податкову міліцію ліквідовувати поки не будуть

Гриценко вимагає ліквідації податкової міліції

На одеській «Петрівці» - переділ: конфісковано товару на $ 300 тис.

У Харкові заарештовано підполковника податкової міліції

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...