Топ Новини

Харківський суд вирішив, що зустріч Яценюка з виборцями загрожує життю громадян

14 жовтня 2012 в 06:34
Харківський суд задовольнив позов міської ради і заборонив Арсенію Яценюку проведення зустрічі з виборцями на площі Свободи. При проведенні зустрічі "існує реальна загроза безпеці та життю, як учасників заходу, так і громадян міста", йдеться в ухвалі суду.
yacenuk_tymoshenko.jpg
byut.com.ua

Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Харківської міської ради і заборонив проведення зустрічі з виборцями народного депутата, одного з лідерів об'єднаної опозиції Арсенія Яценюка 15 жовтня на площі Свободи.

"При проведенні зазначеного заходу існує реальна загроза порушення громадського порядку, порушення прав і свобод інших громадян, які не беруть участь у масовому заході, існує загроза безпеці та життю як учасників заходу, так і громадян міста, у зв'язку з чим проведення акції проти органів влади не є можливим за перерахованими вищевказаними причинами", - йдеться в ухвалі суду.

У постанові суду наголошується, що Харківська обласна організація ВО "Батьківщина" подала до Харківської міськради повідомлення про проведення 15 жовтня з 12-00 до 20-00 на площі Свободи зустрічі виборців з народним депутатом Яценюком (орієнтовна кількість учасників акції - 5 тис. людей) . Але погоджувальна комісія міськради, розглянувши повідомлення, рекомендувала відмовитися від проведення акції.

- Кернес упевнений, що в Харкові опозиції немає

У мотивувальній частині постанови міститься також посилання на лист міського управління міліції Харкова, в якому зазначається, що проведення акції викличе "істотні труднощі в забезпеченні громадського порядку, оскільки в центральній частині міста постійно перебуває велика кількість громадян, а також інтенсивний рух автотранспорту".

"Крім того, жителі та гості міста з неповнолітніми дітьми відвідують центральну частину міста з метою культурного відпочинку та проведення мітингу може викликати їх негативну реакцію і обгрунтоване обурення. Крім того, проведення масових заходів за участю політичних партій і громадських організацій з різними політичними поглядами можуть призвести до ускладнення оперативної обстановки в місці проведення заходу і навіть до відкритих зіткнень", - наголошується в мотивувальній частині постанови суду.

З постановою Харківського окружного суду не згодні і готують на нього апеляційну скаргу, повідомили у ВО "Батьківщина".

Читайте також:

«Батьківщина», за даними ЗМІ, проведе з'їзд 15 жовтня


Якби Тимошенко була на свободі, рейтинг «Батьківщини» був би майже в 2 рази вище


«Батьківщина» поділилася рейтингом з Кличком і Тягнибоком

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...