Топ Новини

Харківські судді попросили захисту у Януковича після вбивства свого колеги

19 грудня 2012 в 14:30
Судді впевнені у необхідності посилити охорону судів, встановити турнікети та металошукачі, камери спостереження, обладнати приміщення суду «тривожними» кнопками та сигналізацією, заборонити видачу відомостей про місце проживання суддів і працівників судів.
sud_reshetka.jpg
job-sbu.org

Судді Харківської області на загальних зборах звернулися до керівництва країни за захистом після резонансного вбивства судді Фрунзенського району міста Харкова Володимира Трофимова.

«Судді прийняли звернення про захист до президента України, прем'єр-міністра, голови Верховної Ради, генпрокурора та голови Ради суддів України. Судді висловили обурення та стурбованість у зв'язку з жорстоким вбивством судді Фрунзенського райсуду міста Харкова Володимира Трофимова та трьох членів його сім'ї, і просять вжити заходів щодо їхнього захисту», - йдеться у повідомленні Апеляційного суду Харківської області.

«Володимир Трофимов багато років працював суддею і зарекомендував себе як компетентний фахівець і порядна людина, взірець для інших. Судді Харківської області, у яких також є сім'ї і діти, налякані і чекають захисту від своєї держави. Страшний злочин має бути розкрито, а вбивці повинні постати перед судом і понести покарання за скоєне», - сказано у зверненні.

У документі йдеться також про те, що специфіка суддівської професії така, що майже у кожній справі є незадоволені рішенням суду. Завдання судді - відновити справедливість і прийняти рішення, спираючись на закон, але не під впливом страху або інших чинників.

«Працівники суду повинні мати дієві механізми захисту від протиправних посягань, викликаних їхньою професійною діяльністю», - сказано в зверненні.

Судді просять розглянути питання про можливість впровадження заходів безпеки, які існують в інших країнах і визнані ефективними. Зокрема, наполягають судді, необхідно посилити охорону судів, встановити турнікети і металошукачі, камери спостереження в будівлях суду і навколо них, обладнати приміщення суду «тривожними» кнопками та сигналізацією, заборонити видачу відомостей про місце проживання суддів і працівників судів.

Як повідомлялося, 15 грудня було вбито сім'ю судді Фрунзенського району міста Харкова. Загинули сам 58-річний Володимир Трофимов, його 59-річна дружина, 30-річний син і 29-річна цивільна дружина сина. У всіх чотирьох були відрізані голови. Слідство розглядає кілька версій злочину. Одна з них пов'язана з професійною діяльністю судді, інша - з його захопленням (колекціонування орденів, медалей, монет), третя - замовлене вбивство.

Читайте також:

У Генпрокуратурі побоюються, що проти суддів та міліціонерів візьмуть автомати

Пшонка назвав основні версії жорстокого вбивства судді та його сім’ї в Харкові

Суд скасував рішення про виселення сім'ї Павличенків, яке нібито стало причиною вбивства судді

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...