ХАМАС звільнив ізраїльського капрала

18 жовтня 2011 в 07:34
Ісламістський палестинський рух ХАМАС передав Єгипту ізраїльського капрала Гілада Шаліта, для подальшого передання Ізраїлю.
gilag_shalit.jpg
multimedia.pol.dk

Г.Шаліта буде передано ізраїльській стороні, де пройде медогляд, а потім його буде перевезено на одну з військових ізраїльських баз.

За звільнення свого військового Ізраїль обіцяє випустити зі своїх в'язниць 1027 палестинських ув'язнених, у тому числі своїх лідерів, засуджених на тривалі терміни, а також жінок і дітей.

Серед палестинських ув'язнених, яких мають звільнити в обмін на Шаліта, є жінка, яка народилася в Україні. Ірина Сарахна просиділа у в'язниці майже 10 років - за співучасть в організації теракту у місті Рішон Ле Ціон в Ізраїлі. Чи було звільнено українку, не повідомляється.

Обмін солдата буде проходити у два етапи: спочатку буде випущено 477 палестинців, з яких 287 було засуджено до довічних термінів, а через деякий час - всіх решта.

 

Нагадаємо, Г.Шаліт потрапив у полон 25 червня 2006 року, коли палестинці напали на блок-пост і підбили танк Шаліта. Його доля привернула значну увагу в Ізраїлі і за кордоном.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...