Тарута виступів за введення військового стану і скасування виборів

7 вересня 2014 в 08:36

За словами губернатора, ще не всі зрозуміли, що йде війна. На війні - учасники АТО і люди, що опинилися в зоні операції, а всі інші держінститути працюють, як в мирний час.

Сергей Тарута
Тарута вважає, що ще не всі зрозуміли, що йде війна

Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута виступає за введення військового стану і скасування позачергових виборів до Верховної Ради.

"Сьогодні процедура прийняття будь-якого рішення трагічно затягнута. В умовах війни мирні лекала - смерті подібні. Нам потрібно, щоб уряд і парламент брали оперативні рішення хоча б у рамках Донбасу. Потрібна узгодженість у військових діях. Плюс є крайня необхідність контролювати інші області, щоб не допустити можливих провокацій", - сказав Тарута в інтерв'ю "Дзеркалу тижня. Україна".

Проведення виборів, на його думку, може різко погіршити ситуацію в країні.

"Це дезорієнтує і політиків, і суспільство. Вже почалися чвари. Плюс - гроші. Великі гроші і офіційні, і неофіційні. Вони потрібніші сьогодні солдатам. Це ілюзія, що парламент буде якіснішим чинного. Він буде ще гірше", - підкреслив губернатор.

Він зазначив, що в суспільстві переважають радикальні тенденції.

"І це теж небезпечна крайність. Я вважаю, що цей парламент зараз в змозі приймати потрібні країні рішення. Тому що він має великий гріх перед країною і може його хоча б частково спокутувати. І мова не лише про роль парламентаріїв у військовій складовій, але і про реформи. Мені здається, що саме йому, парламенту, якому нічого втрачати, по силам прийняти непопулярні реформи. Нові ж партії будуть приречені на збереження свого рейтингу", - підкреслив Тарута.

За його словами, сьогодні найкращий час для швидких реформ. "Тому що у нас є інша велика біда, і люди готові багато терпіти і багато прощати. Такого часу, швидше за все, більше не буде", - уклав він.

Докладніше читайте в інтерв'ю Інни Ведернікової з Сергієм Тарутою у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...