Грузія не відмовиться від Абхазії та Південної Осетії заради членства в ЄС

9 лютого 2012 в 13:06
Віце-прем'єр Грузії вважає, що визнання незалежності територій заради полегшення інтеграції в ЄС і НАТО - неправильний підхід.
Gruzia.jpg
perspektivy.info

Грузія не відмовиться від планів з повернення контролю над Абхазією і Південною Осетією, хоча невирішені територіальні проблеми заважають інтеграції Тбілісі в європейські структури.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ZN.UA розповів віце-прем'єр Грузії і держміністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Георгій Барамідзе.

Віце-прем'єр Грузії вважає, що визнання незалежності територій заради полегшення інтеграції в ЄС і НАТО - неправильний підхід. «Оскільки тоді меншість, що домагається відділення, вважатиме, що зможе домогтися свого, вигнавши з землі тих, хто з ними не згоден. А цей спосіб вирішення проблем може збурити весь світ, завести його в хаос. Ми не кажемо, що думку меншості треба знехтувати. Але буде справедливо, якщо не ігноруватиметься й думка більшості», - зазначив він.

«Рано чи пізно, але питання окупованих територій буде вирішено, і ми відновимо суверенітет над Абхазією та Південною Осетією. Під міжнародні гарантії ми готові надати цим регіонам якнайширшу автономію у сфері економіки, культури тощо», - заявив Барамідзе.

«З нашого боку ми робитимемо все, щоб волю меншості було враховано. Наприклад, коли йдеться про Абхазію, ми готові застосувати так званий принцип позитивної дискримінації, коли меншість у якихось важливих питаннях домінує над більшістю», - додав міністр.

Детальніше читайте в інтерв'ю Володимира Кравченка з віце-прем'єром Грузії Георгієм Барамідзе в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Україна не припинить озброювати Грузію, незважаючи на невдоволення Москви


Віце-прем'єр Грузії: Якби не Росія, ми вже давно були б у НАТО

США допоможуть Грузії зброєю

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...