Грузинська опозиція об'єдналася для акції протесту

22 травня 2011 в 14:17
Представники радикальної опозиції - «Народних зборів» і «Грузинської партії» домовилися продовжити акцію перед будівлею Громадського телебачення Грузії. Про це заявила голова «Народного зібрання» Нона Гапріндашвілі на мітингу після завершення переговорів.

 «Ми домовилися, що збережемо цей осередок акції, який діє на нерви владі», - заявила Гапріндашвілі. Вона повідомила, що телекомпанія «Маестро» буде вести прямий ефір з акції.

Екс-спікер Ніно Бурджанадзе заявила, що «для планів «Народних зборів» недостатньо народу, який стоїть перед телебаченням». За її словами, причина цього не лише в пасивності населення, але і в тому, що влада перешкоджає приїзду в Тбілісі прихильників опозиції з регіонів, повідомляють «Новини Грузія».

Н. Бурджанадзе закликала активістів «Народного зібрання» на ніч залишитися перед телебаченням, пообіцявши, що в понеділок до акції приєднаються прихильники «Грузинської партії» і партії «Вільна Грузія».

Збір у понеділок біля будівлі телебачення Бурджанадзе призначила на 15:00.

Ситуація перед телебаченням, на акції «Народних зборів» залишається колишньою - рух автотранспорту блоковано. Число учасників акції так і не збільшилося, незважаючи на заклики до населення підтримати акцію, з якими періодично виступають організатори.

У неділю на акцію опозиції прийшло набагато менше людей, ніж напередодні. За різними оцінками, перед телебаченням знаходиться від тисячі до двох тисяч людей.

Протягом усього дня акція транслювалася в прямому ефірі Другого каналу громадського телебачення.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...