Топ Новини

«Громадянська позиція» вийшла з Комітету опору диктатурі через закон про вибори

22 листопада 2011 в 15:24
У вівторок, 22 листопада, під час засідання Ради політичної партії «Громадянська позиція» одноголосно було прийняте рішення про вихід з Комітету опору диктатурі. Про це заявив голова партії Анатолій Гриценко.
Gritsenko_Gricenko_Anatoliy-1_web.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

«Ми не бачимо жодного сенсу брати участь у засіданні КОД, бо окремі опозиційні вожді вирішили перетворити його в Комітет опори диктатури», - пояснив він.

А.Гриценко розповів, деякі представники опозиційних партій забули і про опір, і про загрозу диктатури, і про те, що лідери їхніх політсил сидять за ґратами. Голова «Громадянської позиції» впевнений, своїм синхронним з Партією регіонів голосуванням за закон про вибори, вони забезпечили Банковій консенсусне схвалення законопроекту Януковича, що був підготовлений без опозиції, спрямований проти опозиції і має за мету забезпечити контроль президента над новим парламентом, який обиратимуть у жовтні 2012 року.

«Насправді це ніякий не консенсус, це скоріше виглядає як змова між окремими опозиційними силами і чинною владою, - вважає А.Гриценко. – І ця змова відбулася кулуарно, без урахування інтересів мільйонів громадян України, без урахування думки рядових членів партій, які голосували за законопроект Януковича, і всупереч рішенню КОД».

Лідер «Громадянської позиції» нагадав, що Комітет опору диктатурі два тижні тому прийняв рішення, згідно з яким опозиція не голосує за законопроект Януковича і навіть своєю присутністю не освячує проштовхування його у парламентській залі.

«Це рішення не було виконано», - наголосив А.Гриценко.

Водночас він підкреслив, що «Громадянська позиція» і надалі співпрацюватиме з тими опозиційними партіями, які не за своєю риторикою, а за своїми діями є дійсно опозиційними, які не заграють з Банковою і відстоюють інтереси України.

«Ця співпраця, очевидно, буде відбуватися вже поза межами КОД, в інших форматах», - запевнив Гриценко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...