Гриценко: Змінити владу до 2015 року не вийде

13 червня 2011 в 09:17
Змінити владу можна лише на президентських виборах, оскільки після повернення Конституції 1996 року практично всі повноваження зосереджено в руках президента. І навіть перемога опозиції на парламентських виборах не дозволить проводити іншу політику, вважає екс-міністр оборони, народний депутат Анатолій Гриценко.

Потрібно формувати управлінську команду, яка змогла б перемогти на президентських виборах і реалізувати ту політику, яку вона вважає правильною, заявив лідер партії "Громадянська позиція" в інтерв'ю виданню Odessa Daily.

Що стосується можливості об'єднання опозиційних сил, то А.Гриценко вважає, що більшість опозиційних сил буде зацікавлена у спільних діях. "Я роблю акцент на слові «більшість». Чому? Тому що далеко не всі опозиційні партії, які називають себе такими, ними є. Частина з них заграє з Банковою, частина отримує фінансування з Банкової, координує свої кроки з Банковою, тому з такими буде складніше домовитися", - уточнив А.Гриценко.

На питання про об'єднання зусиль з політичними силами Юлії Тимошенко та Арсенія Яценюка лідер партії "Громадянська позиція" відповів, що "краще запитати у них. Тимошенко зараз практично кожен день проводить у прокуратурі, і мені зрозумілий її стан. Що стосується Яценюка, думаю, що він повинен розуміти: якщо ми хочемо змінити владу у країні, недостатньо тих 7-10% рейтингу, які фіксують соціологи у «Фронту змін», для того щоб змінити владу".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...