Топ Новини

Гриценко заявляє, що влада знову буде фальсифікувати вибори

2 грудня 2011 в 11:45
Заяви деяких опозиціонерів про те, що новий закон про вибори унеможливлює фальсифікації, ускладнять захист результатів. Про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
gricenko_grytsenko_grycenko_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Він особисто не має сумніву, що влада спробує фальсифікувати результати народного волевиявлення. Бо ті, хто зараз у владі, наробили багато помилок і порахували, скільки за те сидітимуть, тому «будуть чіплятися за владу неймовірно сильно, як не було навіть при Кучмі».

На його думку, тих, хто голосував за закон разом з регіоналами, «розвели, як хлопчаків». «Яценюк каже, що це – перемога. Ось влада зараз наріже цитат з таких виступів Яценюка та інших вождів, а потім покаже їх у день голосування. А цитати такі: це – прозорий закон, який унеможливлює фальсифікації. Як потім можна буде їм апелювати до своїх людей, коли в них же крастимуть голоси?» - запитує А.Гриценко.

Крім того, А.Гриценко згадав досвід останніх місцевих виборів, де купували, фальсифікували, обманювали, відстороняли від виборів опозиціонерів.

«Думаєте, дорослі дяді змінюються так швидко? Ні! Вони робитимуть те ж саме, тільки ще з більшою завзятістю», - вважає лідер «Громадянської позиції».

Тому А.Гриценко закликає суспільство, громадські організації, журналістів максимально консолідуватися задля захисту результатів виборів, прозорості виборчого процесу.

«Треба всім включитися, щоб таргани були під світлом. І ми це зробимо», - запевнив лідер «Громадянської позиції».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...