Топ Новини

Гриценко впевнений, що страх ув'язнення зупинить фальсифікаторів на виборах

22 лютого 2012 в 16:02
Анатолій Гриценко сумнівається в масштабних фальсифікаціях на парламентських виборах. Люди просто будуть боятися в'язниці.
Grycenko_2_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

При такому рівні недовіри до влади на масові фальсифікації можуть зважитися тільки самогубці, вважає Анатолій Гриценко. Про це лідер партії «Громадянська позиція» заявив в ефірі «Бізнес радіо», повідомляє прес-служба партії.

«Чинний закон передбачає, що всі матеріали з голосування, включаючи протоколи, бюлетені, підписи, печатки зберігаються тепер 5 років. Що це означає? У 2015 році інша людина стане президентом і у нього буде право підняти і перевірити, а там 4-6 років в'язниці», - пояснив Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» повідомив, що в Партії регіонів зараз існує проблема формування виборчих комісій, оскільки люди, яких раніше можна було купити за 1-1,5 тис. грн, голови комісії - за 1 тис. дол, на це не йдуть .

«Рейтинг партії влади зараз вже менше 10%, - зазначив Гриценко. - При такому рівні недовіри до влади на масові фальсифікації можуть зважитися тільки самогубці».

Він також додав, що в разі спроби фальсифікацій своє слово може сказати Захід.

«Делікатне слово «загроза санкцій» вже з'явилося в резолюції ПАРЄ. На дипломатичній мові це означає не просто червону, а над-червону картку. Якщо в ході виборів буде перейдено рубіж, то зупиняти це будуть не тільки громадяни України, а й Європа та інші демократичні країни. У мене немає ніяких сумнівів, що проти конкретних правопорушників будуть застосовані санкції», - заявив Гриценко.

Нагадаємо, що парламентські вибори в Україні мають відбутися в жовтні 2012 року.

Читайте також

Гриценко вважає, що після фальсифікацій на виборах Європа «перекриє кордон»

Гриценко сумнівається у компетентності нового міністра оборони

Гриценко: Для звільнення Тимошенко потрібно 50 тис. людей навколо Качанівської колонії


Гриценко: Після зміни влади керівництво Партії регіонів піде під суд

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...