Гриценко: Влада готується здати Росії українську ГТС

2 липня 2011 в 05:49
На наступному пленарному тижні (5-8 червня) планується внести законопроект № 7562, яким відкривається можливість для продажу української газотранспортної системи.
Grycenko_5.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив глава комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Анатолій Гриценко в ефірі «Шустер Live» увечері в п'ятницю, 1 липня.

Він упевнений, що таке рішення влада прийняла під тиском Росії, і саме російські структури можуть стати власниками української стратегічної труби.

«Ми здаємо наші стратегічні інтереси», - попереджає А. Гриценко.

Нагадаємо, що законопроект N7562, не відповідає своїй назві і передбачає фактичне скасування більшості пільг для багатьох категорій громадян, дозволяє Кабміну приватизувати об'єкти, раніше заборонені до приватизації і багато іншого.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 7 закону «Про трубопровідний транспорт». Ця стаття в її нинішній редакції забороняє реорганізацію та приватизацію державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту (МТТ), а також забороняє відчуження і будь-які маніпуляції з основними фондами та акціями державних підприємств МТТ, НАК «Нафтогаз», дочірніх та заснованих нею підприємств і газосховищ.

Пропонованими змінами передбачається наділити Кабінет міністрів повноваженнями визначати перелік підприємств, на які поширюється дія статті 7 закону «Про трубопровідний транспорт»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...